Öğrenci Kariyeri Banner

Coder's Confluence 2023: Teknoloji ve İş Dünyasının Buluşma Noktası

Coder's Confluence 2023: Teknoloji ve İş Dünyasının Buluşma Noktası

Merhaba Geleceğin Liderleri! 

Kariyerinizde büyük adımlar atmak için harika bir fırsat sizleri bekliyor! 16 Ekim'de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştireceğimiz "Coder's Confluence" adlı zirvemizde, Sap ve IT alanlarının önde gelen firmalarını ve uzmanlarını ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Siz de kariyerinizdeki önemli adımları zirvemiz ışığında inşa edebilirsiniz!

Mercedes Benz, NTT Data Business Solutions, The Coca Cola Company gibi prestijli firmaların temsilcileri ve sektörün önde gelen uzmanları, kariyerinize ışık tutacak değerli bilgileri paylaşmak üzere sizleri bekliyor!

Bu muhteşem zirvemiz, kariyer yolculuğunuza rehberlik edecek önemli bilgileri ve sektörün önde gelen isimlerinin deneyimlerini sizlere sunuyor. Kariyerinize değer katacak bağlantılar kurma ve sektörün önde gelen isimleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatını tek bir noktada sağlayan zirvemizde sizleri de ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Dahası Coder's Confluence Zirvemiz’in kapıları, SAP ve IT alanlarına ilgisi olan ve bu alanlarda bir kariyer hedefleyen herkesin katılımına açık!

Bu eşsiz deneyimin bir parçası olmak isteyen herkesi 16 Ekim'de, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda bekliyoruz. Zirvemize dair daha fazla detayı öğrenmek için @bwlundwi Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Coder's Confluence 2023, kariyerinizi şekillendirmek için sizleri bekliyor! 
 


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.