Öğrenci Kariyeri Banner

''Career Zone'21'' Etkinliği 2 Aralık'ta Başlıyor

''Career Zone'21'' Etkinliği 2 Aralık'ta Başlıyor

Hacettepe Otomotiv Topluluğu tarafından düzenlenen ‘‘ Career Zone’21 ’’ etkinliği, 2-3-4 Aralık tarihlerinde webex üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

 Hacettepe Otomotiv Topluluğu tarafından 2-3-4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Career Zone’21 etkinliği webex üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır. Program boyunca alanında uzman konukların; kariyerlerini anlatıp, sorularınızı cevaplayacağı ve mülakat simülasyonları ile öğrencilere iş hayatına girişte tecrübe sağlayacak bilgi ve deneyim dolu bu etkinlikte sizler de yerlerinizi alın ve sürpriz hediyelere sahip olma fırsatını kaçırmayın.

 

 2008 yılında Hacettepe Makine / Otomotiv Mühendisliği öğrencileri tarafından kurulan Hacettepe Otomotiv Topluluğu'nun düzenlediği ’’Career Zone’21’’ etkinliği, 2-3-4 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. İlaç, otomotiv, yazılım, bankacılık gibi birçok farklı sektörden firmanın yer alacağı etkinlik, webex üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

 2 Aralık 13.00 de başlayacak olan etkinlik 4 Aralık 17.45’te sona erecek. Etkinliğe katılanlar, katılım belgesinin yanında sürpriz çekilişlerden de faydalanabilecek.

 

‘’Career Zone’21’’ etkinliğinde kimler var?

 

Vestel ana sponsorluğu ve Canon altın sponsorluğunda düzenlenecek olan Career Zone’21’in ilk günü ilk oturumunda Mercedes Benz Türk A.Ş. yer alacak. Adesso ve Boyner Akademi oturumlarıyla devam eden Career Zone’21 de ilk gün Yemeksepeti mülakat simülasyonu ile sonlanacak.

Etkinliğin ikinci günü ilk oturumu Vestel ile başlarken, Canon, Şişecam ve Teb Arf ile devam edecek.

Career Zone’21 de son gün Pfizer oturumuyla başlarken devamında LC Wakiki sizlerle olacak. Etkinlik son günü Vestel mülakat simülasyonuyla sonlanacak.

Birbirinden değerli firmaların yer aldığı Career Zone’21 de öğrencilerin kariyere giriş, kariyer planlamaları, cv hazırlama, mülakat teknikleri, farklı sektör ve şirketler hakkında bilgi sahibi olmaları hedefleniyor. Mülakat simülasyonları için cv’nizi bırakmayı unutmayın!

 

 KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ


Simay Kurtçu

Site İçerik Koordinatörü

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.