Canan Dağdeviren Kız Öğrenci Yurdu

 

Yurt Hakkında

Toplamda 16.000 metrekare alan üzerine kurulmuş olan 22 katlı yurdumuzda 1,3,4 ve 5 kişilik geniş , ferah odalarımız ile otel konforunda  hizmet sunmaktayız. İstanbul kız yurdumuz Avcıların merkezinde yer almış olup Gelişim Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi , Esenyurt Üniversitelerine ve Pelican Alışveriş Merkezine oldukça yakındır.  Tüm odalarımızda minibar, LCD TV , banyo ve lavabo bulunmaktadır. Yurdumuz öğrencilerimizin güvenliğini sağlamak amacıyla giriş- çıkışlar da parmak izi sistemi ile donatılmış ve 24 saat gece görüşlü kamera sistemi ayrıca profesyonel güvenlik ekibi ile yeni dönemde sizleri beklemektedir.

İstanbul Avcılar Kız yurdumuzda 7/24 sıcak su, sınırsız internet ve açık büfe kahvaltı ile hizmeti dışında, öğrencilerimizin fazla eşyalarını depo edebileceği her katta bulunan bavul odaları, çamaşırlarını yıkayabilecekleri modern makinelerle donatılmış yıkama ve kurutma odaları bulunmaktadır.


Eğitime verdiğimiz değeri ferah, geniş kütüphanemiz ile siz değerli öğrencilerimize sunarken aynı zamanda, sinema salonu, oyun odası, fitness, sauna türk hamamı ve restaurant gibi sosyal alanlarımızla öğrencilerimizin keyifli zamanlar geçireceği ortamlar sağlıyoruz.
İletişim Bilgileri

Adres: Üniversite Mah. Jandarma Komando Onbaşı Kadir Demir Sok: No: 7 Avcılar -İstanbul

Telefon: 0 212 830 20 43 -  0 533 959 70 22

Web site:  www.canandagdevirenogrenciyurdu.com.tr

 

canan-dagdeviren-kız- yurdu

oyun odası_790x445

canan-dagdeviren-kız- yurdu

canan-dagdeviren-kız- yurdu

canan-dagdeviren-kız- yurdu

canan-dagdeviren-kız- yurdu

canan-dagdeviren-kız- yurdu

canan-dagdeviren-kız- yurdu

 

 

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.