Öğrenci Kariyeri Banner

Bu Ay Netflix'te Sizi Neler Bekliyor? Yeni Çıkan Diziler

Bu Ay Netflix'te Sizi Neler Bekliyor? Yeni Çıkan Diziler

Netflix, her ay izleyicilerine yeni ve heyecan verici içerikler sunmaya devam ediyor. Her ay eklenen yeni filmler, diziler ve belgesellerle izleme listenizin giderek uzadığını fark edebilirsiniz. Sürekli güncellenen içerikleri takip etmek zor olabilir ve favori yapımlarınızın yeni sezonlarını kaçırmak can sıkıcı olabilir. Bu ay Netflix’te neler var? İşte bu ayın öne çıkan içerikleri:

Bu ay Netflix'te Kübra ve Sweet Tooth’un yeni sezonları ile Bridgerton’ın yeni bölümleri izleyicilerle buluşuyor. A Family Affair ve Under Paris gibi orijinal yapımların yanı sıra, çeşitli konuları ele alan belgeseller de dikkat çekiyor. Ayrıca, Baz Luhrmann’ın yönettiği Elvis Presley biyografisi Elvis gibi önemli filmler de bu ay platformda yerini alacak.
 

Netflix Yeni Diziler

Kübra - 2. Sezon

Geçen yıl dikkat çekici konusu ile yerli Netflix dizilerine yenilik katan Kübra, ikinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıktı. 6 Haziran’da yayına giren 2. sezon, Gökhan’ın inancı doğrultusunda gerçeklerle yüzleşme mücadelesini ele alıyor. Gökhan, kendisini 'Semavi' yapan inancının gücüyle her kararının bir bedeli olduğunu anlıyor ve sadece düşmanlarıyla değil, aynı zamanda sevdikleri ve kendisiyle de mücadele etmek zorunda kalıyor. Kübra, karanlıkları aydınlatmada ona yardımcı olabilecek mi? Yeni sezonda bu sorunun cevabını bulacağız.

Fragman: 

Sweet Tooth - Final Sezonu

Kübra’nın yeni sezonunun yanı sıra, Sweet Tooth'un Gus ve arkadaşlarının Hastalığa çare bulma ve gerçekleri ortaya çıkarma umuduyla çıktıkları zorlu yolculuğun final sezonu, That '90s Show'un 1996 yazında büyükannesi ve büyükbabasıyla yeniden bir araya gelen Leia ve arkadaşlarının maceralarını anlatan ikinci sezonu ve tarihi farklı bir açıdan ele alışı ve cesur sahneleriyle bilinen dönem dizisi Bridgerton’ın yeni bölümleri 13 Haziran'da yayına girdi. 

Fragman: 


Begüm İldem

İletişim Fakültesini birincilikle, üniversiteyi ise ikincilikle bitirdim. Influencer Marketing alanında tezli yüksek lisans yaparak uzmanlaştım. Şimdi ise Öğrenci Kariyeri'nde 2 yıldır sosyal medya uzmanı olarak çalışıyorum.

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.