Öğrenci Kariyeri Banner

Break The Gleipnir Başlıyor!

Break The Gleipnir Başlıyor!

BREAK THE GLEIPNIR

 

BREAK THE GLEIPNIR (BTG) Nedir?

BTG, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Topluluğu tarafından düzenlenenödüllü siber güvenlik yarışmasıdır. 

7 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Jeopardy / Attack - Defence türlerindeki CTF serüvenimiz siber güvenlik alanında uzman kişileri konuk edeceğimiz webinarımızla başlayıp, 12 saat sürecek olan yarışmamızla devam edecektir.

Sen de ekibinle birlikte veya bireysel olarak bu serüvenin bir parçası olmak istiyorsan kayıt formunu doldur ve 7 Ağustos'u bekle! 

Katılımcılarımıza büyük ödüller veriyor ve yarışmaya katılan herkese birbirinden farklı süpriz çekilişlerimize katılma imkânı sunuyoruz.

BTG ile siber güvenlik dünyasını yakından deneyimlemek ve  bayrakları toplayıp ödülleri kazanmak istiyorsan bu yarışma tam sana göre! 
Sen de bu serüvenin bir parçası olmak, ekibinle birlikte  yerini almak için tek yapman gereken şey 5 Ağustos'a kadar kayıt formumuzu doldurmak!

Kimler Katılabilir?

Online olarak gerçekleştirilecek olan Break The Gleipnir'a katılım herkese açık ve ücretsizdir. Bu serüveni bizlerle birlikte deneyimlemek isteyen herkes bireysel veya takım halinde katılım sağlayabilir.

Kayıt formu ve ayrıntılı bilgi için: ctf.aybubiltek.com

Yarışma detaylarından ve diğer etkinliklerimizden haberdar olmak için: https://linktr.ee/biltek


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.