Öğrenci Kariyeri Banner

Brandmarker Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması

Brandmarker Pazarlama ve Reklamcılık Yarışması
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Brandmarker, 20. yılında yepyeni bir konseptle fark yaratmaya geliyor!
Sponsorluğunu Volkswagen’ın üstlendiği yarışma, üniversite öğrencilerine kendilerini geliştirme imkanı sunarken markanın pazarlama sürecini bütünüyle ele alarak katılan ekiplere gerçek hayat deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Başvurular reklam ve pazarlama kategorileri için ayrı ayrı alınacak.

Başvuru aşamasında ekiplerden başvuru sayfasında yer alan kendi kategorilerine ait case’i çözmeleri beklenecek.

Başvurular 7 Nisan’da sona erecek.

Reklam ve pazarlama dünyasının önemli isimlerinden oluşan jürinin değerlendirmesi sonucunda seçilen 8 pazarlama ve 8 reklam ekibi 5-8 Mayıs arasında gerçekleşecek final sürecine katılmaya hak kazanacak.

Birincilik ödülünün yanısıra reklam ve pazarlama ekiplerine ayrı ayrı kategori ödülleri de verilecek.

Yurtdışı festival ödülü, büyük ajans ve şirketlerde staj imkanı, eğitimler, portfolio gösterimleri, hediye çekleri, elektronik aletler ve daha birçok ödül Brandmarker’da sizleri bekliyor!

*Yarışma, yalnızca 01.01.1993 ve sonrası doğumlu üniversite öğrencilerinin katılımına açıktır. Ekipler 2 veya 3 kişiden oluşmalıdır.

Son başvuru tarihi: 7 Nisan 2017

Kaynak ve detaylı bilgi

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.