Öğrenci Kariyeri Banner

3 Günlük Bir İş Seyahati: "Business Trip" Koç Üniversitesi'nde Seni Bekliyor!

3 Günlük Bir İş Seyahati: "Business Trip" Koç Üniversitesi'nde Seni Bekliyor!


Koç Üniversitesi’nin en köklü kulüplerinden “İşletme Kulübü” gururla sunar:

Koç Üniversitesi İşletme Kulübü bünyesinde bu yıl 7.sini düzenlenecek olan “Business Trip” adlı etkinlik, alanlarında üstün başarıya ulaşmış şirketlerin üst düzey yöneticileriyle, Türkiye’nin çeşitli üniversitelerden seçilmiş 400 başarılı öğrenciyi bir araya getiren 3 günlük bir iş seyahatidir.

1-2-3 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan bu etkinlikte, Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde başarı göstermiş üst düzey yöneticilerin, eğitim hayatlarını, deneyimlerini ve vizyonlarını öğrencilerle paylaşmaları; sektörlerini ve şirketlerini öğrencilere tanıtmaları amaçlanmaktadır.

Oturumların sonunda, katılımcılardan gelen sorular doğrultusunda interaktif bir ortam yaratılmakta ve bu ortam sayesinde konuşmacılarla katılımcılar arasında birebir diyalog kurulmaktadır.
22405766_1647224598663651_6128457512609853602_n

Business Trip bu sene bir ilke imza atıyor. Etkinlikle eş zamanlı, kişisel gelişim odaklı çeşitli seminerler dizisi halinde gerçekleşecek paralel bir organizasyon olan Business Academy, bu sene ilk defa katılımcılarımıza günlük hayatın yanı sıra iş hayatında ve mülakatlarda da kritik rol oynayan edinimler kazanma ve daha geniş bir bakış açısına sahip olma imkanı tanıyor. Katılımcılarımıza Business Academy kapsamında ayrıca bir sertifika daha verilecektir.

Ayrıca 20'den fazla şirketin üst düzey yöneticileriyle birlikte 1 Aralık tarihinde düzenleyeceğimiz Networking Night kokteylimizde bu yöneticiler ile bir arada olma şansını yakalayacaksınız.

Etkinliğin amacı, kariyerlerinin henüz başında olan öğrencilerin ilgilendikleri sektörler hakkında bilgi edinerek kariyerleri hakkında bilinçli karar verebilecek hale gelmeleridir.

3 gün boyunca oturumların tamamına katılım gösterenlere sertifika verilecektir.

Sponsor firmalar tarafında çeşitli hediyeler ve ödüller olacaktır.

Gelecekte Türkiye’de fark yaratacak liderlerin ilk adımlarını belirlemelerinde büyük önem taşıyan bu projede İşletme Kulübü sizi de bekliyor!

* Etkinliğimiz tüm üniversite öğrencilerine açık bir organizasyondur ve katılım için CV elemesi şirketlerin önceliği doğrultusunda yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Illustra5-07

ERKEN KAYIT DÖNEMİ ÜCRETİ: 120 TL
Katılım Ücreti: 140 TL
Koç Üniversitesi Öğrencileri için: 100 TL

Otelde konaklama yapmak isteyen katılımcılar için tavsiye edilen otel Clarion Otel Golden Horn'dır. Etkinliğe katılım ve tavsiye edilen Clarion Otel Golden Horn'da konaklama ücreti 280 TL'dir.

*Erken kayıt 30 Ekim Pazartesi günü kapanacaktır.
**Etkinlik CV elemelidir.
***Etkinlik sonunda Koç Üniversitesi onaylı 2 adet (Business Academy ve Business Trip) sertifika verilecektir.


 

 

 

 

 

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.