20 Öğrenci İle Anadolu ISUZU Genel Müdürü Online'da Buluşuyor!

20 Öğrenci İle Anadolu ISUZU Genel Müdürü Online'da Buluşuyor!
Ülke olarak geçirdiğimiz bu zorlu günlerde Anadolu ISUZU üniversite öğrencileri ile olan iletişimine online olarak devam ediyor. 28 Mayıs'ta otomotiv sektöründe kariyer hedefleyen 20 öğrenci ile Anadolu ISUZU Genel Müdürü Sayın Tuğrul ARIKAN bir araya geliyor.

Tek yapman gereken burada bulunan başvuru formunu doldurman ve elemeyi geçmen.

Anadolu ISUZU Hakkında
465934


Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş., Anadolu Grubu, Japon Isuzu motors ve Itochu ortaklığında halka açık bir anonim şirkettir.

Ana faaliyet alanı ise hafif kamyon, kamyonet ve küçük otobüs gibi ticari araçların üretimi ve pazarlanmasıdır. Son yıllarda Türkiye'de de yaygın olarak kullanılmaya başlayan Pick-up segmentindeki ürünü Isuzu D-Max ise yurt içinde üretilen ilk Pick-Up olma ünvanına sahiptir. Devamı

Tuğrul ARIKAN Kimdir?
Tuğrul-Arıkan


1963 yılında Almanya’da doğan Y. Tuğrul Arıkan, Sankt Georg Avusturya Lisesi’nin ardından, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. İş hayatına 1986 yılında Pfizer İlaç’da başlayan Sn. Arıkan, ÇBS Printaş da Genel Müdür ve Türk Ytong da Genel Müdür yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2002 yılında Sabancı Holding ve International Paper ortak yatırımı olan Olmuksa A.Ş’de Finansman Direktörü olarak göreve başlamış, 2007 yılında Olmuksa Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 18 Mart 2013 tarihinden itibaren Anadolu Isuzu’da Genel Müdür olarak görev yapan Arıkan, KALDER, FEFCO, OMUD, TURMEPA Deniz Temiz Derneği, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği, İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği üyesidir.

 

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.