NN Hayat ve Emeklilik ile Güzel Bir Sohbet “Önce Sen”

nn_hayat_ve_emeklilik

ÖğrenciKariyeri Kariyer Sohbetleri serisine NN Hayat ve Emeklilik ile devam etti. Öğrenci arkadaşlarımızı şirket girişinde İnsan Kaynakları Uzmanı Neşe Hanım (Neşe Şen) karşıladı. Etkinliğimiz sayın Başak Beleli’nin hayat hikayesini ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşmasıyla beraber başladı.

başak_beleliNN Hayat ve Emeklilik’in ‘Önce Sen’  vizyonunu başlangıçtan itibaren öğrenci arkadaşlarımız hissetmeye başladı. Sürekli öğrencilerden sorular bekleyen ve bu sorulara samimi cevaplar vererek konuşmasına devam eden Başak Hanım adeta ”Önce sen” diyordu.

Tabii Başak Hanım ”Önce sen” dedikçe öğrenci arkadaşlarımızda meraklı soruları kendilerine yöneltti ve keyifli bir sohbet ortamı oluştu.

Etkinliğin belki de bizler açısından en süpriz yanlarından biri ise departman yöneticilerini bir anda karşımızda görmek oldu 🙂  NN Hayat ve Emeklilik adeta ”Siz buradaysanız biz de buradayız” dedi ve açıkca söylemek gerekirse bir an bizden daha kalabalık olacaklar diye korktuk 🙂

Öğrencilerin algılarının daha açık olabilmesi ve şirket içerisindeki departmanların tam olarak neler yapabildiklerinin verimli bir şekilde aktarabilmek adına yöneticilerin sohbette bulunması daha verimli oldu. Kariyer Sohbetlerinin etkili yanlarından biri de katılımcı profillerinin çeşitliliği olduğu için öğrenci arkadaşlarıız meraklarını yöneticiler sayesinde giderdiler.

nn_hayat_emeklilik
Kareye sığdıramadığımız bir çok yöneticiden şimdilik aflarını istiyoruz…

Peki bizlere bu güzel etkinlikte hangi yöneticiler ve çalışanlar eşlik etti.
Eser Üstün Karaismailoğlu – Banka Satış Müdürü
Sevinç Ener – Satış, Strateji ve İş Geliştirme Müdürü
Özlem Kuzey Kaya – Finansal Kontrol ve Planlama Birim Yöneticisi
Beti Behar Ergün – Pazarlama Kıdemli Uzmanı
Serhat Tuncel – IT Proje Yönetimi Birim Yöneticisi
Aslı Karapınar – Satınalma ve İşgücü Çözümleri Uzman Yardımcısı
Ece Seçkin – Aktüerya Uzman Yardımcısı

Etkinliğimiz Neşe Hanımın detaylı sunumu ile son buldu. Yaklaşık 3 saat 30 dakika aralıksız süren bir etkinlik olmasına rağmen öğrencilerin hiç sıkılmaması ve gözlerindeki enerji aslında etkinliğin verimini özetliyordu.

Etkinliğin özetini soracak olursanız; Mutluluğu temel alan bir çalışma ortamı, çalışanlarının daima gelişimine özen gösteren bir yönetim anlayışı ve müşterilerini ‘müşteriden öte geleceklerini önemsedikleri aile yakınları olarak’ gören bir şirket gördük… 

ÖğrenciKariyeri’ne kapılarını açan ve öğrenci arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı NN Hayat ve Emeklilik’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ÖğrenciKariyeri Ailesi

Etkinliğe ait fotoğraflar;

 

Kariyer Sohbetleri serimizde bu ay NN Hayat ve Emeklilik’i ziyaret ettik. İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yard…

Öğrenci Kariyeri tarafından gönderildi 9 Mart 2016 Çarşamba

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir