‘’Hedefini Seç , Kariyerini Planla’’ İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı Başlıyor !

EKET Fuarcılık T.C. Milli Eğitim Bakanlığı  onayı ile 03-04 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 2. kez İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’nı gerçekleştirecek. Organizasyonun ziyaretçileri arasında İstanbul genelindeki ortaöğretim kurumlarının 12. sınıf öğrencileri,  üniversite öğrencileri, yeni mezun olmuş üniversiteliler , yüksek lisans öğrencileri , rehber öğretmenler ve öğrenci velileri  olacak.

Üniversiteye hazırlanan öğrenciler ile iş dünyasına yeni giriş yapacak geleceğin başarılı meslek adayları için düzenlenen İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı, 100’ün üzerinde katılımcı kurum ve 50.000’in üzerinde genç ziyaretçiyi ağırlayacak. Fuar, Vakıf ve Devlet Üniversitelerini Uluslararası Üniversiteleri,  Eğitim Yayıncılarını, İK Uzmanlarını bir araya getirecek.

 

egitim_kariyer_fuari

Fuar süresince Üniversite Rektörleri, Akademisyenler, Eğitim Uzmanları, Uzman Psikologlar, Şirket Temsilcileri, İK Uzmanları, Meslek Gruplarından Uzmanlar tarafından seminerler verilecek. Seminerlerde Yeni Sınav Sisteminde Başarı, Sınav Motivasyonu, Kariyer Planlama ve Meslek Seçimi gibi pek çok konu işlenecek.

  1. İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’nın seminerlerinde MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı  Erhan Erkut, İstinye Üniversitesi Genel Sekreteri Burak Kılanç, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi / Meslek Tercihleri Projesi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın, İstanbul Medipol Üniversitesi Prof. Dr. Gökhan Malkoç, Yrd. Doç. Dr. Metin Uyar, Yrd. Doç. Dr. Pelin Vardarlıer, İstanbul Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Gamze Sart, Uluslararası Final  Üniversitesi Final Eğitim Kurumları Rehberlik Koordinatörü Celil Vardar,Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros, İstanbul Aydın Üniversitesi Rehberlik Koordinatörü Sebahattin Kutlu, Bezmialem Vakıf Üniversitesi  Patoloji  Anabilim  Dalı  Başkanı Prof. Dr. Dilek Sema Arıcı, Özyeğin Üniversitesi Prof. Dr. Ümit Özlale, İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Prof. Dr. Sacit Kartamürsel,İstanbul Rumeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Yüksekokulu Müdürü  Prof. Dr. Oğuz Özyaral, İstanbul Kültür Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özge Hacıfazlıoğu, İstanbul Altınbaş Üniversitesi Ekonomist/Akademisyen Prof. Dr. Emre Alkın, Kariyer ve Eğitim Koçu Elgiz Helden, Sosyolog Yazar Polat Doğru gibi isimler sunumlar  gerçekleştirilecek.

03-04 Nisan 2018 tarihlerinde  İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Eğitim ve Kariyer Fuarı’na girişler ücretsiz olacak. Fuar, 09:00/16:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Fuarla ilgili detaylı bilgi www.unitercih.com’da..

KATILIM ÜCRETSİZDİR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir