Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi Geliyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü bünyesindeki İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu, Boğaziçi Üniversitesi’nin ilk Yönetim ve Liderlik Zirvesi’ni düzenliyor.

İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu, kulübün 63 yıllık birikim ve deneyimi ile iş dünyasının birçok alanındaki gelişmeleri takip ve analiz ederek edindiği tecrübeyi düzenlediği etkinlikler ile öğrencilerle paylaşmayı, özellikle iş dünyasındaki yönetim mekanizmalarına ilgisi ve bu konuda yeteneği olan öğrencilerin bireysel gelişim hedeflerine ulaşmasına katkı sağlamayı ve bu öğrencileri öğretim hayatları sonrasında kendilerini bekleyen gelecek ile erkenden tanıştırmayı amaçlayan bir alt kuruldur. Bu hedefler doğrultusunda Yönetim ve Liderlik Zirvesi, İş Dünyası ve Yönetim Alt Kurulu altında gerçekleştirilecektir.

Kariyerlerine yön vermek, yönetim ve liderlik hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen herkesi “Türkiye’de Liderlik”, “Sürdürülebilir Liderlik”, “Lider Yetiştirmek” oturumları ve daha birçok oturum aracılığıyla farklı sektörlerin önde gelen şirketlerinden Garanti Bankası, Abdi İbrahim, Loreal, Allianz Sigorta, Yıldız Holding, KMPG ve Deloitte ile aynı platformda buluşturmayı hedefleyen Yönetim ve Liderlik Zirvesi 18-19 Mart tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Garanti Kültür Merkezinde gerçekleşecek.

Ana oturumların yanı sıra “Kadın Liderler”, “Vakıf Oturumları”, “Medyada Liderlik” ve “Sporda Liderlik” gibi birçok bağımsız oturumun da bulunduğu zirve aynı zamanda katılımcılarına etkinlik sonunda sertifika kazandırıyor.
2 gün boyunca katılımcıları ve yönetim alanındaki profesyonelleri etkileşimli bir atmosferde bir araya getirecek zirvede “yönetim” ve “liderlik” konuları bütün yönleriyle derinlemesine mercek altına alınacak.
Boğaziçi Yönetim ve Liderlik Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet sitemiz http://yonetimveliderlikzirvesi.buik.net‘i ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı
34342 Bebek-İstanbul
T. +90 212 257 5798

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir