Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor! Online Davetiyeni Hemen Ücretsiz Al!

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak istiyorsan, dünyanın saygın okullarının katılacağı,  Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 12-18 Ekim 2019  tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir’de gerçekleşecek.  30 farklı ülkeden, 200’e yakın okulun katılımıyla gerçekleşecek bu büyük eğitim organizasyonu sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler direkt bilgi almanın rahatlığına ve kayıt yetkilisi ile yüz yüze tanışmanın avantajına sahip olacak.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları, her zaman olduğu gibi farklı kültürlere sahip ülkelerde eğitim görmek isteyenler için büyük bir fırsat. Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya ve Kanada okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarda, Avrupa ülkelerinden de üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler. Fuarda lisans, yüksek lisans, doktora, MBA, lise, dil, sertifika programları ve yaz okullarına kadar bütün yurtdışı eğitim alternatifleri bulunacak.

Bütün bunlara ek olarak da okulların sunduğu özel indirim ve burslardan yine bu fuara katılım sağlayanlar faydalanabilecektir.

  • Fuara katılım sağlayanlar arasında 20 kişiye IELTS ve PTE Academic sınav giriş hakkı
  • 5 kişiye THY yurtdışı gidiş dönüş uçak bileti, 5 Kişiye yurtdışında eğitim ve konaklama
  • Tüm gün süren ücretsiz deneme sınavları ve daha bir çok sürpriz de yine fuarda sizleri bekliyor olacak.

Ayrıca farklı bir salonda gün boyu sürecek olan ve ziyaretçilere doyurucu bilgi vermeyi amaçlayan seminer programı içinde Yurtdışında Üniversite Eğitimi ve Başvuru Şartları, Vize, Burslar, Ülkelere Göre Eğitim Sistemleri, Yurtdışında Dil Eğitimi ve Kariyer Planlaması gibi çok çeşitli konular yer alacak.

İşte Fuar Takvimi;

  • 12-13 Ekim –>  İstanbul Harbiye Hilton Otel’de
  • 14 Ekim –>       İstanbul Bostancı Dedeman Otel’de
  • 16 Ekim –>       Ankara Sheraton Otel
  • 18 Ekim –>       İzmir Hilton

Fuara ücretsiz katılım sağlamak için ÜCRETSİZ Online Davetiye’nizi almayı unutmayın!

akare_yurtdisi_egitim_fuarlari

Tamay Ün

Site İçerik Koordinatörü 📚 Anadolu Üniversitesi - İşletme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir