Yılmaz Vural isyan etti ''İki üniversite bitirmek suç mu?''

yılmaz_vural

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, bu sezon hiçbir takımın kendisine teklifte bulunmadığını ve bu durumu anlayamadığını söyledi.Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, bu sezon hiçbir takımın kendisine teklifte bulunmadığını ve bu durumu anlayamadığını söyledi.

[ad name="Google Adsense"]


Kariyerinde birçok takım çalıştıran ancak bu sezon herhangi bir ekipte görev almayan Vural, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Türk futboluna çok fazla oyuncu kazandırdığını ve renk kattığını dile getiren Vural, "Değerlerimizi yok etmeyi seven bir ülkeyiz. Biz bu ülkede iş bulamıyoruz. Ne yaptım ben ya? İki tane üniversite bitirmek suç mu? Türkiye’nin en fazla maça çıkan antrenörü olmak suç mu? Hiç kimse merak etmiyor Yılmaz hoca niye çalışmıyor, diye. Hiç kimse teklif etmiyor. Niye, çünkü biz orada işimize kimseyi karıştırmayıp adam gibi çalışıyoruz. Personel, halk bizi seviyor. Taraftar sevgisini artırıp, marka değerini yükseltiyoruz. Niye biz yokuz?" ifadelerini kullandı.

Medicana Sivasspor’un Sergen Yalçın’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Okan Buruk’u getirmesi hakkında da değerlendirmede bulunan Vural, şunları kaydetti:

"Yöneticiler ne düşünüyorlar, merak ediyorum. Kendimi eleştiriyorum, ’bir hatam mı var’ diye? Ne yaptık, oyuncu yetiştirdim. Renk katıyorum lige. Sivasspor Okan’la 1 hafta 10 gündür konuşuyor. Okan’ın daha antrenörlük lisansı yok. İyi futbolcuydu... Futbolcu mu alıyorsun, antrenör mü? Okan kim, ben kimim? İnsan üzülüyor. Fazla yapacak bir şey yok. Bu ülke böyle. 62 yaşına geldim değiştiremedim. Kimse şu anda teklif etmiyor, adam gibi işimizi yaptığımız için."


Ancak Yılmaz Vural, böyle bir açıklama yapmadığını sosyal medya hesabından duyurarak yalanladı. Yılmaz Vural'ın Twitter hesabından yaptığı açıklama şöyle;

"Kardeşim,dostum Okan Buruk'la alakalı söylemiş olduğum sözlerle ilgili haber tamamen asılsızdır.Bu sözleri söylemem söz konusu değildir. Gereksiz yere suni gündem oluşturmanın manası yoktur. Sivasspor'a ve Okan Buruk kardeşime başarılar Dilerim. Ayrıca Okan Buruk kardeşimin pro lisans sahibi olduğunu çok iyi bilmekteyim.Bu yeni görevinde de başarılı olacağına yürekten inanıyorum"


Kaynak: Fanatik

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.