Women In Engineering Etkinliği 12 Mart'ta Medipol'de!

WIEVER, IEEE Medipol Öğrenci Kolu'nun alt yapılanmalarından biri olan WIE (Women in Engineering)'nin katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen ve gelenekselleştirilmesi hedeflenen etkinliktir. Ana tema olarak kendisine mühendislikte kadın algısının kabulünü benimsemekle birlikte yaşamın her alanında kadının yerini ve cinsiyet eşitliğini anlatmayı hedefleyen bomba gibi bir organizasyon olacak!

0001

Peki, bu etkinlikte nasıl bir atmosfer beni bekliyor diye soracak olursanız; Mühendisliğin günlük yaşamımızdaki yerinden, bir iş kadınının meslek hayatında yaşadıkları, karşılaştığı durumlara nasıl çözümlerle yaklaştığı hakkında tecrübe aktarımları olan bir atmosfer seni bekliyor.

IEEE Medipol Öğrenci Kolu olarak, bugün yetişmekte olan kadın mühendislerimizin toplumdaki yerine dikkat çekerek yarınlarımıza ışık tutan temel değerlerimiz olduğunu bir kez daha anımsatmayı kendimize görev bildik ve böyle bir etkinlikle karşınıza çıktık.

En büyük destekçilerimizden olan siz erkek arkadaşlarımızın da bizleri bu yolda yalnız bırakmayacağını biliyoruz ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Hemen kayıt ol ve sen de bizi bu yolda yalnız bırakma!

Sürpriz hediyelerle beraber!
#yarininkadinlariWIEVERda

#onthewayforabetterday

IEEE Medipol University Student Branch

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.