Öğrenci Kariyeri Banner

Turkcell 250 Stajyer Alacak

Turkcell 250 Stajyer Alacak
turkcell-m

[ad name="HTML"]
Turkcell’in gençleri iş hayatına hazırlamak ve şirkete kazandırmak amacıyla geliştirdiği staj programı Turkcell PAF (Profesyonelliğe Adım Formasyonu) takımına katılmak için başvurular 5 Ocak’ta başlıyor.

Turkcell PAF’ın, işe alım sürecini başarıyla tamamlayan 250 genç, 2015 yılında Turkcell’de staj yapacak. Başvurular üniversitelere asılan QR kodlu afişler vasıtasıyla ya da turkcell.com.tr/paf adresinden yapılabiliyor. Öğrenciler, duyurulardaki QR kodu okutup otomatik olarak mikro-siteye yönlendiriliyor ve başvurularını buradan yapabiliyor.

ÖĞRENCİKARİYERİ 2015 EKİBİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR.

Gelen başvurular belirlenen kriterler doğrultusunda değerlendirildikten sonra olumlu bulunan adaylar, bilgisayar ya da akıllı cep telefonu ile oynanabilen online oyuna davet edilecek. Online oyunu tamamlayan adaylardan kendilerine gönderilen video soruları yine video kayıt ile cevaplamaları istenecek. Video soru aşamasını da geçen PAF adayları son olarak yüz yüze mülakata davet edilecek.

Staj yapmış olmak tercih sebebi
Tüm aşamaları başarıyla tamamlayan öğrenciler, yaz döneminde iki ay süreyle Turkcell’de staj yapma ve inovatif projelerde yer alma imkânı elde edecek. Stajyerler aynı zamanda Turkcell Grup yöneticilerinden mentorluk desteği alacak, Turkcell Akademi tarafından hazırlanan gelişim programına katılabilecekler. Başarılı bulunan 3. sınıf adayları Turkcell’de part-time çalışma, başarılı 4. sınıf adayları da full-time pozisyonlarda değerlendirilme fırsatı yakalayacaklar. Başvuru koşulları şöyle:

- Yaratıcı, sıra dışı, eğlenceli, sosyal ve meraklı,
- Üniversitelerin fen-edebiyat, işletme, iktisadi ve idari bilimler, siyasal bilimler fakültelerinde ve mühendislik fakültelerinin bilgisayar mühendisliği, elektrik & elektronik mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, matematik mühendisliği, endüstri mühendisliği, yazılım mühendisliği, yönetim bilişim sistemleri, işletme mühendisliği vb bölümlerinde öğrenim gören,
- Başvuru sırasında 3.- 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencisi olan,
- İyi derecede İngilizce bilen,
- Tercihen staj ya da yarı zamanlı çalışma tecrübesine sahip,
- Tercihen burs ve değişim programlarına katılmış kişiler başvurabiliyor.

[ad name="HTML-1"]

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.