Öğrenci Kariyeri Banner

Stratejik Buluşmalar Haftası'18 İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde!

Stratejik Buluşmalar Haftası'18 İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nde!
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Stratejik Düşünce Topluluğu  “Stratejik Buluşmalar Haftası” etkinliğinin ilkini “Medya ve Siyaset” alanında düzenliyor.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Stratejik Düşünce Topluluğu, kurulduğu günden bu yana düzenlediği en büyük etkinlikle karşınızda.

“Stratejik Buluşmalar Haftası” programının konusu “Medya ve Siyaset” olacak.

Özellikle 21.yüzyılda toplumsal hayatın odak noktası haline gelen medyanın farklı coğrafyalardaki değişiminin, yaşanan politik olaylarla ilişkisinin, sosyal hayata etkisinin ve daha birçok alt başlığın analiz edileceği etkinlikte, alanlarında uzman, birbirinden değerli ve tecrübeli konuşmacılar izleyicileriyle buluşacak.

Stratejik Buluşmalar Haftası’18 adlı sertifikalı program;

2-3 Mayıs’ta İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Güney Kampüsü Aşık Paşa Konferans salonunda gerçekleşecek.-6 oturumdan 5 tanesine katılanlara katılım belgesi takdim edilecektir.

-2 Mayıs Çarşamba günü saat 12.55’te British Centre Dil Okulu tarafından yapılacak çekilişle izleyicilere indirimli dil kursu imkanı sağlanacak.

-Etkinlik dışarıdan katılıma açık ve ücretsizdir.

-Etkinliğe katılmak için katılım formunun doldurulması gerekmektedir.

https://goo.gl/forms/Yd5zeXx3ng4DQK0d2

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.