Rumeli Eğitim Vakfı (REV) Bursları

rumeli-m

 

[ad name="HTML"]

 

1993 yılından bu yana Rumeli Eğitim Vakfı olarak okumuş oldukları okullarda başarı gösteren fakat maddi imkansızlıklardan dolayı sıkıntı çeken ve maddi desteğe ihtiyacı olan Rumeli kökenli öğrencilerimize sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek aşağıda bahsi geçen kategorilerde burs imkanları sağlamaktan dolayı son derece mutluyuz.


Vermiş olduğumuz burs kategorileri
– Üstün Başarı Bursları
– Yüksek Öğrenim Bursları
– Yüksek Lisans Bursları
– Doktora Bursları


Başta Rumeli kökenli ve şehit ailelerinin orta dereceli okullardan mezun olup maddi yetersizliklerden dolayı üniversite veya yüksek okulllarda okuma olanağından mahrum kalan öğrencilerin her türlü eğitim, öğretim ve sosyal ihtiyaçlarının karşılanması için burs vermekteyiz.

Okudukları okullarda parmakla gösterilecek şekilde başarılı olan Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek, maddi ve manevi yönden de destek olmak amacı ile üstün başarı bursları vemekteyiz.

Burs Şartları
Rumeli Eğitim Vakfı
burslarından sadece Rumeli kökenli ve şehit ailelerin çocukları faydalanabilir. Burs imkanlarından yararlanabilmeniz için herhangi bir resmi veya özel kuruluştan burs veya kredi almamanız gerekmektedir. Başka bir kurumdan burs aldığı tespit edilen öğrencinin Eğitim Bursu iptal edilir.

Başvuru için istenilecek belgeler;
  • Öğrenci Belgesi

  • Ara sınıf öğrencileri için trans kript belgesi,

  • Nufuscüzdan’ı fotokopisi,

  • 2 Fotoğraf

  • Vakıfbank hesap numarası

  • Rumeli kökenli olduğuna dair belge (pasaport ikamet veya nufus kayıt örneği fotokopisi)

  • ÖSYM ya da TCS belgesinin fotokopisi


Bu Belgelerin form ile birlikte 30.09.2015 tarihine kadar Vakıf Merkezimize elden veya Kargo yolu ile teslim etmelerini rica ederiz.


Adres: REV – Rumeli Eğitim Vakfı
İstanbul Cad. Sahil Palas Apt. No:79 D:6 34149 Yeşilköy – Bakırköy / İstanbul

Başvuru Formunu İNDİR


[ad name="Google Adsense"]

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.