Öğrenci Kariyeri Banner

Robotik ve Teknoloji Zirvesi Başlıyor!

Robotik ve Teknoloji Zirvesi Başlıyor!

İstanbul Teknik Üniversitesi Robotik Kulübü olarak bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz ve proje takımlarımızın da katılacağı Robotik ve Teknoloji Zirvesi etkinliğimizde robotiğin ve teknolojinin Tıp, Ar- Ge,Toplum-Bilim, Otomasyon, Akademi, Havacılık ve Uzay alanlarındaki uygulamalarına ilgisi olan herkesi bekliyoruz.

Zirvemizde hem trend hem gelecekte önem kazanma potansiyeli olan konuları ele alacağız. Hedef kitle olarak sadece mühendislik öğrencelerinin değil, bu alana ilgili her seviye ve yaş grubundan kişileri kapsayan etkinliğimizde farklı sektörlerden bir araya gelmiş kişilerle katılımcılara daha geniş bir perspektif sunmayı hedefliyoruz.

İTÜ Robotik Kulübü Kimdir?


İTÜ Robotik Kulübü 2013 yılında ARIGE adıyla kurulan robot odaklı yerli ve uluslararası öğrenci projelerine imkân sağlayan öğrenci topluluğudur. Şu anda ise Robotik Kulübü, robotik alanında her seviyeden eğitimler vermekte ve yeni kurulacak proje takımlarını yönetim ve teknik alanda destekleyen, takip eden ve gerekli alanlarda eğitimler veren bir kuluçka merkezi rolünü üstlenmektedir. Bünyesinden çıkmış olan İTÜ’nün önemli ulusal ve uluslarası başarılara sahip proje takımlarından İTÜ Rover, İTÜ ROV ve İTÜ AUV takımlarına ek olarak İTÜ Cezeri gibi lokal ve uluslararası yarışmalara katılmak üzere yeni takımlar kurmaktadır.

01 Nisan 2023 Cumartesi 10.45 itibarı ile etkinliğimiz başlayacaktır.

 

Bilet için tıklayınız.
 


Sıla Tanrıverdi

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Sıla Tanrıverdi..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.