Öğrenci Kariyeri Banner

Rektör, Öğrencisinin Doğalgaz Faturasını Ödedi

Rektör, Öğrencisinin Doğalgaz Faturasını Ödedi
Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar  öğrencisinin öğrencisinin sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gönderdiği 114 liralık doğalgaz faturasını ödedi.

Düzce Üniversitesi’nde eğitim gören Oğulcan Akkır, doğalgaz firmasından cep telefonuna genderilen, '27 Mart son ödeme tarihli 114 lira 43 kuruşluk doğalgaz faturanız oluşturulmuştur' mesajını, Rektör Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın twitter hesabına iliştirip, "Sayın rektör hocam; Biz de mağduruz. Bu seferlik borç olarak bunu ödeseniz, biz de burslar yatınca size geri versek olur mu?" yazdı.

1

Prof. Dr. Çakar ise "Şimdi gördüm. Hem son ödeme tarihi yarın. Sabah ofise uğrayın" yanıtını verdi.

22

Prof. Dr. Çakar, daha sonra öğrencisine faturasının ödendiğini "İşlem tamam" mesajıyla bildirdi.

333cut

Oğulcan Akkır da "Hocam gerçekten mi, şaka değil de mi? Allah sizden razı olsun. Kredilerimiz yatar yatmaz hemen geri vereceğiz" yazarak Rektör Prof. Dr. Çakar’a teşekkür etti.

333cut2

Geçtiğimiz günlerde Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal  Twitter üzerinden kendisine ulaşan ve cep telefonu faturasını geri ödemeli olarak ödemesini isteyen öğrencisinin isteğini geri çevirmemiş, geri ödeme de istemediğini belirtmişti. Prof. Dr. Mustafa Ünal  hem mevkidaşlarına güzel bir örnek olmuş hem de öğrencisini sevindirmişti.

Haberimize buradan ulaşabilirsiniz :)

rektor_tw

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.