Öğrenci Kariyeri Banner

Öğrenci Matematik Çalıştayı IV

Öğrenci Matematik Çalıştayı IV
İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Kulübü tarafından 2015 yılından beri düzenlenmekte olan, davetli konuşmacıların ve ülkemizin dört bir yanından katılımcıların yer aldığı Öğrenci Matematik Çalıştayının dördüncüsü bu sene 17 Nisan 2018 Salı günü İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Ord.Prof.Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonunda düzenlenecektir.

Çalıştay, üniversitelerimizin matematik bölümlerinde okuyan lisans ve lisans üstü öğrencilerini, ilgili lise öğrencilerini, konusunda uzman matematikçilerle ve matematik bölümü mezunu olup da çeşitli iş alanlarında çalışan profesyonellerle buluşturmayı, matematik bölümü öğrencilerinin mezuniyet sonrası iş bulma kaygılarını ve diğer çeşitli problemlerini tartışmayı ve bu kaygıları gidermeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Konular: Kombinatorik ve makine öğrenmesi; Matematik hastalıkları: Erdös virüsü; Matematik ile bilgisayarlı görme (bir yapay zeka uygulaması); Perde arkasında matematik kullanılan sektörler; Matematik bölümü mezunları için akademik kariyer, yüksek lisans ve doktora aşamaları; Öğretmen atamalarında KPSS ve ÖABT hakkında son gelişmeler; borsa, finans ve bankacılık sektöründe kariyer; Bilişim sektöründe kariyer; Mühendislik sektöründe kariyer olanakları ve yapılması gerekenler.Kayıt için TIKLAYINIZ!

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.