KOSGEB'ten Girişimcileri Dolandıranlara Karşı Kamu Spotu!

kosgeb

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’nca hazırlananKOSGEB Kamu Spotu, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun onayının ardından yayına girdi.

Üniversite Öğrencilerine Ek Gelir İmkanı


KOBİ’lerin hamisi KOSGEB, yayınladığı kamu spotuyla birlikte, destek programlarına başvurular sırasında art niyetli ve ücret karşılığı aracılık yapan kişilere yönelik önlem almayı amaçlıyor.

[ad name="Google Adsense"]

Başvurular Ücretsiz ve Aracısız Olarak Yapılıyor

KOSGEB destek ve başvurularından yararlanmak isteyen, hedef sektörde yer alan tüm işletme ve girişimci adayları, KOSGEB destek ve hibe programlarına ücretsiz ve aracısız olarak başvurabiliyor. Aynı zamanda kayıtlar sırasında dosya ücreti ve müracaat bedeli de alınmıyor.Dolandırıcılık faaliyetlerine karşı önlem alınmasına dikkat çeken Kamu Spot’u, KOSGEB  destek programlarına başvuracak hedef sektördeki işletme ve girişimci adaylarının bu konuda dikkatli olmaları hususunda uyarılarda bulunuyor. Özellikle 800’lü numaralardan ya da cep telefonundan gelen aramaları dikkate almamaları konusunda da hedef kitlenin bilinçlendirilmesini sağlıyor.KOSGEB, Her Zaman KOBİ’lerin ve Girişimcilerin Yanında

Türkiye genelinde 81 ilde 88 müdürlüğü ve 44 teknoloji merkezi  bulunan KOSGEB, verdiği destekleri artırarak sürdürmeye devam ediyor. Bu zamana kadar verdiği desteklerle her zaman KOBİ’lerin  yanı başında olduğunu gösteren KOSGEB, son 4 yılda 300 bin eğitim, 300 milyon TL destek ve 12 milyar TL kredi hizmeti verdi.

Kaynak: GirisimHaber

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.