'Kariyerini Uçur' Staj Programı

kariyerini_ucur_staj_programı

GENEL NİTELİKLER


Havacılık sektöründe bilmek istediklerin için kariyerinde yeni bir pencere açacağın bu staj döneminde, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için önemli bir adım atacaksın.
Senin için özel olarak hazırlanan e-learning eğitimlerine online olarak ulaşabilecek ,staj süresince bir proje takımının içerisinde yer alacaksın. Senin gözünden TEI’yi dinlemek için sabırsızlanıyoruz.

[ad name="Google Adsense"]İŞ TANIMI


Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler ve Mühendislik fakültelerindeki bölümlerin 3. ve 4. sınıfta okuyan tüm öğrencilerimizin başvurularını  01 Ocak – 31 Mart 2016 tarihleri arasında bekliyoruz. Stajlarımız 3 ana dönemde gerçekleşmekte olup (13 Haziran- 14 Temmuz, 18 Temmuz-12 Ağustos, 15 Ağustos- 09 Eylül) başvurularınız sırasında tercihlerinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Kariyerin için bir adım at ve hemen başvur!


BENZER STAJ İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORSANIZ SAYFANIN ALTINDA YER ALAN FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ. FORMU GÖRÜNTÜLEYEMİYORSANIZ BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.