Öğrenci Kariyeri Banner

Kamp Çadırına Dönüşen Konsept Scooter: Bufalino

Kamp Çadırına Dönüşen Konsept Scooter: Bufalino
untitled

Bir İtalyan klasiği olan 3 tekerli Piaggio Ape motosiklet, Alman tasarımcı Cornelius Comanns tarafından içinde konaklanabilecek bir kamp scooterı haline getirildi.

Bazen işlevsellik, havalı görünümün ötesine geçiyor. Alman endüstriyel tasarımcı Cornelius Comanns tarafından yaratılan konsept scooter Bufalino, tam da bunun için tasarlanmış gibi görünüyor.

aaaaa

Katlanabilen bir yatak, ufacık bir mutfak, lavabo, küçük çekmeceler, su deposu, mini buzdolabı şekilde bu 3 tekerlekli kamp scooterının içine güvenli ve özenli bir şekilde yerleştirilmiş.

untitled

Ayrıca, scooterın içinde laptopla rahatlıkla çalışmayı sağlayacak bir masa, mini mutfağa tek hareketle dönebilmeyi sağlayan bir koltuk bulunuyor. İç mekanda ve kapılardaki çizgilerde sarı ve siyah kullanımı ağır basıyor. Uygun fiyatı ve yakıt tasarrufu sağlayan özellikleriyle tanınan klasik İtalyan tasarımı Piaggio Ape kapalı motosiklet, Comanns’ın tasarımıyla yepyeni bir anlam kazanmış ve kamp yapma keyfini konforla birleştirmiş.

600_400

600_400

62

Kaynak

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.