JEK Gelişim Temel Düzeyde Python Eğitimi Başlıyor!

JEK Gelişim Temel Düzeyde Python Eğitimi Başlıyor!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) bünyesinde çalışmalar yapan Jeoenformatik Kulübü’nün “JEK GELİŞİM” projesinin “TEMEL DÜZEY PYTHON EĞİTİMİ” konusuyla gerçekleştireceği etkinlik başlıyor.

“6-7-13-14 ŞUBAT 2021!”

Covid-19 sebebiyle bahar dönemi eğitimini online bir şekilde tamamlamış üniversitemiz güz dönemini de online bir şekilde sürdürmüştür. Okulların ne zaman açılacağı bilinmemekle beraber Jeoenformatik Kulübümüz de faaliyetlerini online olarak devam ettirmektedir. 

 

Jeoenformatik Kulübü Söyleşisi

Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Harita Mühendisliği bölümünde aktif olarak etkinliklerini yürütmekte olan Jeoenformatik Kulübü “JEK GELİŞİM” projesinin “TEMEL DÜZEY PYTHON EĞİTİMİ” adıyla “EROL MESUT GÜN” konuşmacı olarak katılacağı bir söyleşi organize ediyor.

Jeoenformatik Kulübü Online Eğitim Etkinliği “6-7-13-14 ŞUBAT 2021 13:00-14:30” saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Eğitim 4 gün sürecektir. 

Python eğitiminde tüm oturumlara gelen katılımcılar katılım belgesi alacaktır. 

 

Etkinlik Detayları

Mekan: Microsoft Teams toplantısı

Tarih: 6-7-13-14 ŞUBAT 2021 

Saat: 13:00 - 14:30

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Formu dolduran kişiler katılabilir

Katılım Belgesi: Var 

Katılım Formu

 

Jeoenformatik Kulübü Hakkında

Jeoenformatik Kulübü, 2017 yılında bir grup harita mühendisliği öğrencileri tarafından kurulmuştur. İlgili öğrencileri harita ve haritacılık uygulamaları hakkında bilgilendirmek, onları bu konuda hem akademik hem sosyal alanlarda geliştirmek, kulüp bünyemizde bulunan üyelerimize, okulumuzdaki öğrencilere ve çevremizde ilgisi bulunan herkese kariyerlerine faydası olacak etkinlikler sunmaktır.

 

 

 


Yağız Çakmak

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Yağız Çakmak..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.