İsviçre'de 9 Ay Avrupa Gönüllü Hizmeti Fırsatı!

Proje Tarihleri : 01 Nisan – 31 Aralık 2019
Proje Süresi : 9 Ay
Yer : Le Noirmont (İsviçre)
Gönüllü Sayısı : 1 (Bir)
Son Başvuru : 11 Kasım 2018, saat 23.00

Açıklama

Başvurular sadece Pi Gençlik Derneği’nin aşağıdaki bağlantıdan ulaşacağınız başvuru formu ile kabul edilmektedir. Projeye başvuru yapmak için formu indirip doldurduktan sonra aşağıda belirtildiği şekilde Pi Gençlik Derneği’ne gönderilmelidir. Fotoğrafta dahil olmak üzere sadece tamamı doldurulan başvuru formları değerlendirmeye alınacaktır. Proje hakkında daha fazla bilgi için lütfen yine aşağıda yer alan bilgi paketini inceleyiniz.

Bilgi Paketi

Başvuru Formu

Başvuru yapmak isteyen kişilerin yukarıdaki bağlantıdan indirdikleri başvuru formunu İngilizce olarak doldurduktan sonra en geç 11 Kasım 2018 saat 23.00’e kadar agh@pigenclikdernegi.org adresine göndermeleri gerekmektedir. Lütfen e-postanızın konu kısmına “AGH-108 İsviçre” yazınız. Başvuruların çok olmasından dolayı konu kısmı doğru şekilde yazılmayan başvurular diğer e-postalar arasında kaybolabilir ve değerlendirmeye alınmayabilir. Bu nedenle bu konuya lütfen dikkat ediniz.

 
 Başvuru Sonrası Süreç

Son başvuru tarihine kadar hiçbir başvuru için işlem yapılmaz. Başvuru süresi dolduktan sonra tüm başvurular değerlendirmeye alınır. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle sadece olumlu değerlendirilen adaylar ile irtibata geçilir. Bu süreç tahmini başvuruların kapanmasından sonraki 1 aylık süreyi kapsayabilir. Sorularınız için lütfen iletisim@pigenclikdernegi.org adresinden veya 0232 483 03 14 numaralı telefondan bizimle irtibata geçiniz.

Kaynak

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.