İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Ücretsiz İnternet Siteleri

İngilizcenizi Geliştirebileceğiniz Ücretsiz İnternet Siteleri


İngilizce öğrenmenize katkıda bulunacak ücretsiz internet sitelerini sizler için derledik.İngilizce öğrenmek için ücretsiz hizmet veren siteler bu konuda size oldukça fayda sağlayacaktır. Kursa gidecek vaktiniz veya paranız yoksa bu siteler güzel birer alternatif. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunup sitelerimizi incelemeye başlayalım.
1. Özkan Çelen
Özkan Çelen isimli koca yürekli ingilizce öğretmenimiz, dershanelerde verdiği dersleri video kayıtlarını yapıp sitesine aktarıyor. Site oldukça yalın ve düzenli. Uğrayın, çok faydasını göreceksiniz.
http://www.ozkancelen.com/
2. Voscreen
Bu site dinleme kabiliyetinizi geliştirmek için hazırlanmış.  Film ve dizilerden alıntılar yapılarak, konu konu ayrılan kısa videoların faydasını yakın zamanda farkedeceksiniz.
http://www.voscreen.com/


[ad name="Google Adsense"]
3. İngilizce İzle Öğren
Yine ingilizce ders anlatımlarını da içeren güzel bir site. Ama bu sefer anlatımda ingilizce.
http://www.ingilizceizleogren.com
4. Dersimiz İngilizce
Hem ücretsiz, hem başarılı bir site. Özellikle ingilizce öğrenme teknikleri konusunda oldukça faydalı. Kelime eksiği olanlarda kesinlikle bu siteyi sık sık ziyaret etmeli.http://www.dersimizingilizce.com
5. Busuu
Tamamı bedava olmasa da ücretsiz kısımları oldukça başarılı olan siteyi ziyaret etmenizde fayda var.
https://www.busuu.comBU HABERİ ÖĞRENCİ ARKADAŞLARINLA PAYLAŞABİLİRSİN. PAYLAŞIMINLA BERABER BU PORTALLAR DAHA DA GÜÇLENECEK VE ÜCRETSİZ İNGİLİZCE EĞİTİMİN KALİTESİ DAHA DA ARTACAKTIR.


Kaynak: ofpof.com

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.