Hastanedeki Çocukları Eğlendirmenin Harika Bir Yolunu Bulan İnşaat İşçisi

Jason Haney isimli çok düşünceli bir inşaat işçisi, yan binadaki hastanedeki çocukları eğlendirmek için güzel bir şeyler yapmanın iyi bir fikir olacağını düşündü. Bulduğu fikir ise gerçekten müthiş!

Kızının da yardımıyla Haney, 2,5 metre boyunda bir “Waldo” maketi yarattı. Waldo kim mi? Martin Handfordwith’in çizdiği karmaşık illüstrasyonlarda bulunması istenen karakterin adı. Dünyaca ünlü “Waldo Nerede?” oyununun tek bir amacı var o da kırmızı beyaz çizgili süveter ve kot pantolonlu Waldo’yu bulmak.

maxresdefault

Haney, her gün bu kocaman Waldo’yu Memorial Çocuk Hastanesinde yatan hasta çocuklar için saklıyor. Haney, çocukların Waldo’yu bulduğu haberini aldığı zaman 2,5 metrelik maketi farklı bir noktaya taşıyor ve çocuklar tekrar aramaya başlıyor. Haney, çocukların bulduklarını göndermesi için bir Facebook grubu bile yaratmış. İşin en güzel tarafı, Haney ve kızının şimdiden yeni projeleri olan “Minyonlar” maketi üzerinde çalışıyor olmaları.

İnşaat işçisi Jason Haney, inşaat alanının yanındaki hastanedeki çocukları eğlendirmek istedi.
Bu yüzden 2,5 metrelik bir Waldo maketi yapmaya karar verdi.
Ve çocukların bulması için inşaat alanına sakladı.
Waldo her gün farklı bir yere koyuluyordu.
Ve çocuklar onu bulmak için çıldırıyorlardı!
Sizce “Waldo Nerede?”
Onu görebiliyor musunuz?
Çok mu kolay? Peki ya bu:

construction-worker-hides-where-is-waldo-kids-hospital-jason-haney-8

Kaynak: 

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.