Öğrenci Kariyeri Banner

Harvard'dan Eğitim Alma İmkanı Sunan 'YEA' Başvuruları Başladı!

Harvard'dan Eğitim Alma İmkanı Sunan 'YEA' Başvuruları Başladı!

Başarılı olan öğrencilerine Harvard Üniversitesi'den eğitim alma imkanı sunan YEA'nın yeni dönem başvuruları başladı!

ÖğrenciKariyeri tarafından 2018 yılında hayata geçirilen ve 5 farklı alanda geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi kendine amaç edinen Young Executive Academy (YEA), bu yıl da dopdolu içerikleriyle öğrencilerle bir araya gelmek için gün sayıyor.

YEA'da Seni Neler Bekliyor?

  • İnsan Kaynakları,
  • Yazılım Teknolojileri ve Büyük Veri,
  • Girişimcilik ve Marka Yaratma,
  • Satış Pazalama ve Marka Yönetimi,
  • Dijital Pazarlama ve Influencer Marketing alanlarında uzman olmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara yönelik bir online eğitim sunan YEA, bu sene de 6 ay boyunca sürecek olan eğitimlerle sizleri bekliyor.

Geleceğin Yönetici Adayları, 6 Ay boyunca 126'dan fazla şirket ile bir araya gelecek. Ön Başvuru sonrası yapılacak online sınavda başarıyı yakalayan öğrenciler Akademi'ye katılmaya hak kazanacak. Şirket sunumlarının yanı sıra, workshop ve networking ortamları ile şirketlerle online portallar üzerinden görüşmeler yapılacak. 6 ayın sonunda başarılı olan öğrenciler ise; Harvard Üniversitesi'nden Liderlik eğitimi almaya hak kazanacak!

Sen de Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin yöneticilerinden online eğitim alma fırsatı yakalamak istiyorsan hemen aşağıdaki butona tıklayarak başvurunu yapabilirsin!

Başvur


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.