Haliç Üniversitesi Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü Gençleri "Pazarlama Zirvesinde" Buluşturuyor!

Haliç Üniversitesi Girişimcilik ve Pazarlama Kulübü yeni bir etkinliğe imza atıyor. Pazarlama Dahileri Zirvesinin detaylarını Kulüp Başkan Yardımcısı Berke Yılmaz ile konuştuk :)


1) 9-10 Mayıs Pazarlama Zirvesini planlarken neyi amaç edindiniz ?


Katılımcılarımızın, alanında uzmanlaşmış kişilerin deneyimlerini ve hayat hikayelerini öğrenip kariyerlerini buna göre şekillendirmesini hedefliyoruz. Aynı zamanda zirvemize katılacak olan konuşmacılarımızın kendi sektörleri hakkında paylaşacağı pazarlama stratejilerini geleceğin iş adamları olan bizlerin işine yarayacağına eminim.

2) Etkinliğe katılan konuşmacıları hangi kriterlere göre seçtiniz?

Alanında uzmanlaşmış, bizlere anlatabileceği hikayeleri olan üst düzey yöneticilerimizi zirvemize konuk ediyoruz.

FB_IMG_1462657708730 (3)3) Öğrencilerin etkinlikten kazanımları neler olacaktır?

Hayatta bir yere gelmiş insanların tecrübelerine tanık olacaklar, eğer bu sektörde bir atılım göstereceklerse hangi konuda dikkatli olmalarını hangi yönlerini geliştirmeleri gerektiğini ve pazarlamaya farklı bir açıdan bakacaklarını hedefliyorum.

4)Pazarlama Dahileri Zirvesinin diğer Hugip etkinliklerinden farkı ne olacak?

Diğer etkinliklerimizden en önemli farkı şüphesiz lokasyonumuz olacak. Artık sütlüce gibi Kağıthane'ye nazaran daha merkezi bir yerde etkinliklerimizi sürdürmeye karar verdik. Ayrıca işletme fakültesi öğrencilerinin sütlüce kampüsünde yer alması bizim için oldukça önemli. Bunun haricinde en gözde markaların bir arada olacağı eşsiz bir “Pazarlama Dahileri Zirvesi” düzenleyeceğiz. Çeşitli çekiliş ve ödüller ile etkinliğimize canlılık ve renklilik katmayı hedefliyoruz.

5) Girişimcilik ve Pazarlama Kulübünün önümüzdeki günlerde planlanan etkinlikleri var mı?

Ücretsiz CV hazırlama, diksiyon, girişimcilik eğitimleri hazırlamayı planlıyoruz. Daha sonrasında bir sürpriz yaşanmazsa geleneksel olan “Girişimciler Buluşuyor Zirvemiz” ile yolumuza devam edeceğiz.

[ad name="Google Adsense"]

6) Neden Pazarlama Zirvesine katılmalıyız?

Bu yılın en gözde markalarının ve şirketlerin bir arada olacağı eşsiz bir “Pazarlama Dahileri Zirvesi” düzenleyeceğiz. Birbirinden güzel ve özel etkinlikler düzenleyip hediyeler vereceğiz üstüne birde çekiliş düzenleyeceğiz daha ne olsun :)

7) Etkinlikte görevlileri nasıl ve neden seçiyorsunuz? Etkinlikte görevli öğrencilerin kazanımları neler oluyor? 

Etkinlikte görev almak isteyen öğrencilerimiz tamamen gönüllü olarak bizlere başvurabilirler. Burası deneyimi olan gelsin değil isteği olan varsa gelişebilsin temalı bir kulüp. Zaten biz her zaman ekip arkadaşlarımızın yanlarında olup işleri beraber bir “Takım Çalışması” şeklinde bitiriyoruz. Etkinlikte görev alan arkadaşlarımızın kazanımları oldukça fazla diyebilirim. Takım çalışması, iş bitiricilik, pratik zeka, insanla ilişkiler, kriz kontrolü, kriz çözümü gibi birçok yeteneğinizi geliştirebileceğiniz sürprizlerle dolu bir organizasyon diyebilirim.

 

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.