Google'ın Hiç Bilmediğiniz 9 Eğlenceli Özelliği

Google'ın Hiç Bilmediğiniz 9 Eğlenceli Özelliği
Günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan Google'ın  birbirinden güzel dokuz özelliğini sizler için derledik. Sizlerin de bildiği özellikler varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın.

1- Yerçekimsiz Google

giphy

Google arama motoruna "Google Gravity" yazıp "Kendimi şanslı hissediyorum" butonuna tıklarsanız arama sonuçlarının birden yere düştüğünü göreceksiniz. İsterseniz bu eşyaları sürükleyerek oyun da oynayabilirsiniz.

2- Atari Breakout

ezgif.com-resize
Google'a Atari Breakout yazıp görsellere tıklarsanız 70'li yılların sevilen atari oyununu oynayabilirsiniz.

3- 241543903

yewes

Google arama motoruna 241543903 yazıp görsellere girerseniz kafasını buzdolabına sokan insanlar görürsünüz. Nedenini merak edenleri buraya alalım TIK!

4- Zerg Rush

ezgif.com-crop

Eğer Google arama motoruna Zerg Rush yazarsanız birden sıfırların arama sonuçlarını yemeye çalıştığını görürsünüz. Sıfırların üstüne 3 defa tıklayarak onları öldürebilirsiniz. Eğer bunu başaramazsanız sıfırlar en sonunda birleşerek GG yani Good Game yazısını oluşturur.

5- Chuck Norris

dszczs

Google'a Find Chuck Norris yazıp Kendimi Şanslı Hissediyorum butonuna basarsanız Google Chuck Norris'i aramayacaktır. Onun yerine "Chuck Norris sizi bulur" yazısıyla karşılaşacaksınız.

6- Do a Barrel Roll

fbgdfv

Eğer Google'a Do a Barrel Roll yazarsanız sayfanın takla atıp eski yerine geri döndüğünü görürsünüz.

7- Ewmew Fudd

gsdrfz

Google'a Ewmew Fudd Google yazıp aratırsanız Google, Ewmew Fudd gibi konuşmaya başlıyor.

8- Pacman

scdfv

Arama çubuğuna "google.com/pacman" yazarsanız çocukluğumuzun atari oyunlarından Pacman'i Google logosu üzerinden oynayabilirsiniz.

9- Elgoog Snake

jhjhhj

Google'a Elgoog Snake yazıp Kendimi Şanslı Hissediyorum butonuna basarsanız. Google'ın logo kısmında snake oyunu cıkar. Ok işaretine basıp bu oyunu oynayabilirsiniz.

Kaynak

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.