Enerjisa Enter Yetenek Programı Başvuruları Açıldı!

Enter, Enerjisa dağıtım bölgemizde yer alan üniversitelerin mühendislik fakültelerinin, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinde okuyan 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencileri için yapılandırılmış bir rotasyon süreci ile Enerjisa Dağıtım süreçlerini tanıyabilecekleri ayni zamanda kendi ilgi alanlarını keşfedebilecekleri yetenek programıdır.

Başvuru için tıklayın

Enter-600x600

Enerjisa Dağıtım Hakkında

Başkent, Ayedaş ve Toroslar bölgelerinde Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis, Hatay ve İstanbul Anadolu Yakası’ndan oluşan 14 ilde elektrik dağıtım hizmeti veren Enerjisa Dağıtım Şirketleri 20 milyon nüfusun elektriğe erişimini, diğer bir ifadeyle her 4 kişiden 1’inin elektriğini sağlamaktadır.

Sorumluluk bölgesinde insan, çözüm ve inovasyon odaklı çalışmaları, sürdürülebilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet gösteren Enerjisa Dağıtım Şirketleri, “yeni enerji geleceğini” gözeterek yalnızca bugünün operasyon için değil, geleceğin şebekesi için planlamalarını h ayata geçirmektedir. Bilişim çağı ile akıllı iletişim teknolojilerinin elektrik dağıtım sektöründe verimliliği artırmak için kullanılabileceğinin görülmesi ile ortaya çıkan Akıllı Şebekeler kavramını ve beraberinde getirdiği yeni iş modellerini iş süreçlerine dahil etmektedir. Türkiye’nin ilk mikro şebekesini kurarak ve bu alanda Avrupa’daki son 10 yılın en inovatif projesi unvanını kazanmış, Türkiye'de dağıtım sektöründe insansız hava aracı teknolojisini kullanan ilk firma olarak elektrik dağıtım sektöründe verimliliği ve sürdürebilir kalkınmayı desteklemek adına Ar-Ge ve inovasyon yatırımlarına hızla devam etmektedir.

İş süreçleri çalışan herkesin can sağlığından ve güvenliğinden sorumlu olmanın bilinciyle yürütülmektedir. Tüm alanlarda sağlıklı ve güvenli bir iş yeri ortamı oluşturmanın öncelikli hedef olarak kabul edildiği Enerjisa Dağıtım Şirketlerinde iş sağlığı ve güvenliği prensipleri büyük bir hassasiyetle hayata geçirilmekte, eğitimler özel uygulama ve projeler ile desteklenmektedir.

Müşterilerine sunduğu yeni uygulamalar ve hayata geçirdiği yatırımlar ile hizmet kalitesini hep daha iyiye taşıyarak, operasyonel süreçlerini de kalite ve sürdürülebilirlik esasına göre tanımlamıştır. Her geçen yıl artan abone sayısı ile kapsamlı bir müşteri ilişkileri operasyonu yürütürken, süreç mükemmelliği hedefiyle 3 bölgede toplamda 800 kişilik Çağrı Merkezi ile hizmet vermektedir.

Teknik altyapı ve yatırımlardan, iş sağlığına, müşteri ilişkilerinden AR-GE ve inovasyon yatırımlarına kadar Avrupa standartlarında hizmet sunan Enerjisa Dağıtım Şirketleri çağın ötesinde, müşteri odaklı hizmet anlayışını destekleyen hayata değer katan yatırımlarını sürdürecektir.

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.