Öğrenci Kariyeri Banner

Boğaziçi BETA Sektör Günleri Başlıyor!

Boğaziçi BETA Sektör Günleri Başlıyor!

#foraBETAfuture

Zirve üniversitelerin seçkin 2. 3. ve 4. Sınıf 100 öğrencisi, sektörlerin önde gelen markalarıyla prestijli bir etkinlikte; Boğaziçi BETA Sektör Günleri’nde bir araya geliyor ! 

İdealist, birbirinden yetenekli gençler sektörlere ilk adımı BETA’yla birlikte atıyor. CV’leri ile BETA’ya katılım hakkı kazanacak 2. 3. ve 4. Sınıf öğrenciler üst düzey konuşmacı oturumlarında sektörleri en iyilerinden tanıma fırsatının yanı sıra birbirinden farklı atölyelerle kendilerini geliştirecekler staj ve işe alım programlarına katılım şansı elde edecekler !

“Sektöre ilk adım” mottosuyla hazırlanan prestijli bir kariyer etkinliğinde yer alarak CV’in birbirinden değerli şirketlerin yetenek avcılığı departmanına ulaşacak; ayrıcalıklı konuşmacı oturumları, online şirket gezileri, networking oturumlarına katılacak; atölyelerle kendini deneme fırsatı ve staj-işe alım programlarına kabul alma şansı yakalayacak 100 şanslı adaydan biri sen olabilirsin.

Boğaziçi BETA Sektör Günleri 03-04 Nisan’da!

BAŞVUR


 


Gökçe Öztürk

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Gökçe Öztürk..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.