Öğrenci Kariyeri Banner

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 16 Aralık'ta Başlıyor!

Bilişim Teknolojileri Zirvesi 16 Aralık'ta Başlıyor!

Yılın En Büyük Öğrenci Etkinliklerinden 15. Bilişim Teknolojileri Zirvesi’ne Geri Sayım Başladı!

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 16-17 Aralık tarihlerinde 15.si düzenlenecek olan Bilişim Teknolojileri Zirvesi bu sene C-Level Yöneticiler, uluslararası konuşmacılar ve fuaye alanıyla, “Dijital Seçilim” ana teması altında yaşadığımız çağda yarın karşımıza çıkacak teknolojinin sektörlere ve dolaylı olarak günlük hayatımıza getireceği değişiklikleri ve aynı zamanda bu değişime ayak uyduramayan sektörlerin yok olmasını inceliyoruz.

Bilişim Teknolojileri Zirvesi; Oturumlar, BT Alanı, İnteraktif Bölüm, Dijifikir ve Sosyal Medya Ödülleri olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor.

Geçtiğimiz yıl Saran Group Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, Apple Türkiye Ülke Müdürü Resan Yüner, Microsoft Orta Doğa ve Afrika Bölge IT Direktörü Uğur Yılmaz , Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Nane, YouTuber Doğan Kabak gibi çok değerli isimlerin yer aldığı etkinlikte bu sene de yetkin konuşmacılar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca şirket yetkilileriyle birebir görüşme imkanları, sürpriz çekilişler ve çok daha fazlasını kaçırmayın!

Kayıt olmak ve konuşmacılar hakkında detaylı bilgi almak için https://btz.org.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.