Öğrenci Kariyeri Banner

ADhere Reklamcılık Günleri Boğaziçi Üniversitesi'nde!

ADhere Reklamcılık Günleri Boğaziçi Üniversitesi'nde!
Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.sini düzenliyor. Reklamcılık alanında önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 18-19 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde Puhu Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 11.sini düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde; Thaat’s It! Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Tribal Worldwide İstanbul Kreatif Direktörü Arda Erdik, Jingle Jackson’ın Kurucusu Emre Irmak, Depo Film’in Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz’da Film Direktörü, Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Dizaynırı ve aynı zamanda da youtuber olan Tunç Topçuoğlu, TBWA Reklam Ajansı CCO'su İlkay Gürpınar, BBDO Reklam Ajansı Creative Directoru Erdinç Mutlu, Y&R CEO'su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal ve daha birçok değerli ismi ağırlayacaklar.

adhere-afis-ok-1

ADhere Reklamcılık Günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.