8 Mart'ı İş Dünyasından Güçlü Kadınlarla Kutlamaya Ne Dersin İzmir?

Ege Girişimcilik Topluluğu “İŞ’te Kadın”ı gururla sunar. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde birbirinden başarılı 5 Kadın Yönetici ve Ege Girişimcilik Topluluğu olarak Ege Üniversitesi’ndeyiz!

IMG-4847

Erkek egemen bir toplumun tüm dünyada hüküm sürdüğünü düşünürsek kadınların toplumdaki yerinin sınırlı olduğuna, ezildiklerine, dışlandıklarına, yok sayıldıklarına şahit olmamak elde değil.
Ama kadınlar 19. yüzyılın sonları ve 20. yüzyılın başlarında yavaş yavaş haklarını talep etmeye başlamış ve bugün hala siyasette, iş hayatında, eğitimde, kadın-erkek eşitliği sağlanmasında emperyalist savaşa karşı mücadele veriyor. Ve her 8 Mart Dünya Kadınlar Günü tüm dünyada emekçi ve işçi kadınların günü olarak kutlanıyor.
Ülkemizde ‘’kadın’’ olarak iş hayatında başarılı olmak, kabullenilmek zor. Ama bu zorluklarla mücadele ederek onları yenmiş ve kariyerinde sağlam adımlarla ilerleyen 5 Kadın 8 Mart günü bizlerle söyleşi yaparak bu zorlukları, deneyimlerini, toplumsal baskının etkisini, evlilik ve annelik konularının iş yaşamını nasıl etkilediğini anlatacak ve sorularımıza cevap olacaklar. Bu anlamlı günde istediğinde neler yapabileceğinin farkına varmaya, konuşmalarıyla seni cesaretlendirecek, ilham ve örnek olacak kadınları dinlemeye ve onlara sorularını sormaya ne dersin?

IMG-4849

Bundan daha güzel bir fikir olamaz diyorsan kayıt formunu doldur!

Londra’da 2 haftalık dil eğitimi çekilişine hak kazan!

Kayıt için tıklayınız.

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.