21. İTÜ EMÖS "Bir ProjEM Var Diyorsan"

İTÜ EMK tarafından bu yıl 21.si düzenlenecek İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu kapsamında düzenlenen "Bir ProjEM Var Diyorsan" başvuruları başladı!


Öğrenciler tarafından Türkiye’nin en aktif iş ve kariyer kulübü seçilen İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK), 20 yıldan bu yana Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu’nda ( EMÖS ) Türkiye’nin 55 farklı üniversitesinden 600’ün üstünde öğrenciyi bir araya getiriyor.

Sempozyum dahilinde gerçekleştirilen ‘’Bir ProjEM Var Diyorsan’’ proje yarışmasıyla öğrenciler oluşturdukları projeleri sponsor şirketlere ve 21. İTÜ EMÖS katılımcılarına sunma fırsatı yakalıyor.


21. İTÜ EMÖS Proje Yarışması Bir ProjEM Var Diyorsan bu sene P&G, B/S/H/, Mercedes-Benz ve Unilever sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Öğrenciler ister sponsor şirketler tarafından belirtilen konulardan birini ister kendi belirledikleri bir konuyu seçerek hazırladıkları projelerle yarışmaya katılabiliyor.


Son başvuru tarihi 19 Ocak 2014 olan proje yarışmasına gelen projeler İTÜ akademisyenleri tarafından ön elemeden geçiriliyor. Ön elemeyi geçen en iyi 6 grup, sponsor şirketler, çeşitli üniversitelerden akademisyenler ve 21. İTÜ EMÖS katılımcılarından oluşan final jürisine sunumlarını gerçekleştiriyor.


Tüm oyların değerlendirilmesi sonucunda kazanan gruba 4000 TL + Koç Üniversitesi’nde MBA Bursu + Teknolojik Ürün Ödülü!


Konu havuzu, yarışma şartnamesi ve diğer gerekli tüm bilgilere projenin web sitesi üzerinden ulaşılabilir.


Bir ProjEM Var Diyorsan ödülleri  ise şöyle;

1. Gruba: 4000 TL + Koç Üniversitesi’nden MBA Eğitimi + Teknolojik Ürün Ödülü

2. Gruba: 3000 TL + Micro MBA Eğitimi + Teknolojik Ürün Ödülü

3. Gruba: 2000 TL + Teknolojik Ürün Ödülü


Etkinliğin Facebook Sayfası için tıklayınız.
Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.