Öğrenci Kariyeri Banner

13. Genç Akademi 23-24 Aralık'ta Ankara'da!

13. Genç Akademi 23-24 Aralık'ta Ankara'da!
13. Genç Akademi, yıllardır süregelen marka değeri ve Operational Research Kulübü'nün 25 yıllık deneyimiyle 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşecektir.

GENÇ AKADEMİ NEDİR?

"Türkiye’nin Üniversite Buluşması” sloganıyla 2006 yılından bu yana Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Operational Research Kulübü tarafından düzenlenen ulusal öğrenci sempozyumu Genç AKADEMİ, Türkiye genelinde 60 farklı üniversiteden, 80 farklı bölümden 1000 seçkin öğrencinin katılım gösterdiği bir aktivitedir. İki gün süren oturumlar şeklinde gerçekleşecek olan sempozyumlar dizisinde siyaset, iş, sanat, spor, medya alanlarından öncü ve lider konuşmacılar katılımcılar ile buluşmaktadır. Etkinlik dahilindeki seminer ve eğitimler sayesinde “Bugünün Söz Sahipleri” ile “Geleceğin Söz Sahipleri” bir araya gelmektedir.

Seminer, panel ve eğitimlerden oluşan iki etkinlik günü boyunca katılımcılar iş, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri ile aynı platformda yer alma şansına sahip olurlar. Önemli konuşmacılar ve büyük şirketler ile birebir iletişim kurabilecekleri bu organizasyon sayesinde katılımcılar kendilerini birçok konuda geliştirme imkanına sahip olurlar.

Genç AKADEMİ’nin bir diğer amacı ise Türkiye’nin her tarafından gelen birçok öğrenciyi bir araya getirmek ve ulusal bir ortam sağlamasıdır. Bu sayede katılımcılar elde ettikleri mükemmel dostlukların yanı sıra farklı bakış açılarını gözlemleyerek bakış açılarını genişletme fırsatı elde edeceklerdir.

TÜRKİYE'NİN ÜNİVERSİTE BULUŞMASI!

- Her yıl yaklaşık 60 farklı üniversiteden 1300'e yakın katılım! 
- Kendini her alanda geliştirirken, gece eğlencesi ve sürpriz etkinliklerle doyasıya eğleneceğin unutulmaz bir hafta sonu! 

KENDİNE DEĞER KAT!

- Bugünün liderlerinin başarı öykülerini dinleyerek tecrübelerinden ilham alma fırsatı yakala!
- Farklı alanlardan konuşmacıları dinleyerek vizyonunu genişlet!
-Seminerler ve eğitimlerle kişisel gelişimine katkıda bulun!

KARİYER ROTANI ÇİZ!

-Siyaset, iş ve medya dünyasının en önde gelen isimlerini dinle ve onlarla tanışma imkanı yakala! 
-İleride çalışmak istediğin şirketlerin yöneticileriyle birebir iletişime geç!

IMG_3383

Dipnot: Şehir dışından gelen katılımcıların konaklamasını sağlamak amacıyla Bilkent Üniversitesi yurtları ve hotel alternatifi katılımcılara sunulacaktır.

Etkinliğe katılım sağlamak için ilgili linkten bilet satın alabilirsiniz.

 

 

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.