Sanalborsam Başlıyor! Risk Almadan Büyük Oynama Zamanı!

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından 18 Şubat – 15 Mart 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk sanal borsa yarışması Sanalborsam 6 Kez öğrencilere borsa deneyimi kazandırma fırsatı sunacak!
Yarışmanın amacı Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerinin risk almadan maddi kaygılardan uzak bir şekilde borsa deneyimi kazanmasını sağlamaktır. 2012 yılında Türkiye’de ilk defa kulübümüz tarafından düzenlenen Sanalborsam, borsa yarışması alanında da diğer kulüplere öncülük etmektedir.
sanalborsam
1 ay süren yarışmanın öncesinde alanında uzman kişiler tarafından yarışmacılarımıza borsa hakkında eğitimler verilir. Yarışma süresince katılımcılar kendilerine verilen 100 TL değerinde sanal parayı diledikleri gibi borsada değerlendirerek dereceye girmeye çalışırlar. Yarışma sonunda dereceye giren katılımcılara ve hafta birincilerine ödüller verilir.
Geçmiş yıllarda düzenlenen Sanalborsam yarışmasında dereceye giren öğrencilere Iphone 7, Asus laptop, Work and Travel, Yurtdışı Dil Eğitimi, VİP maç bileti, online yabancı dil eğitim kursları, konser biletleri, ücretsiz yurt içi ve yurt dışı turlar, yurt dışı gönüllülük kampları, hediye çekleri gibi birçok ödüller verilmiştir. Bu sene daha ilgi çekici ve daha farklı ödüllerle gerçekleşecek olan Sanalborsam Yarışmasında siz de yerinizi almayı unutmayın!
Detaylı bilgi ve kayıt için : www.sanalborsam.org
*** Kontenjan sınırlıdır…

Armoni Bayar

Vice President at ÖğrenciKariyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir