III. Türkiye Mühendislik Kariyer Fuarı 16-17 Ekim’de Vodafone Park’ta

Türkiye’nin Mühendisleri 16-17 Ekim’de Vodafone Park’ta

İki gün süren fuar; mühendislik öğrencileri, yeni mezunlar ve kariyerinde yenilik arayan deneyimli mühendisler için önemli bir fırsat yaratıyor. Fuarda sektörel gelişmeler, fırsatlar, ihtiyaç duyulan iş gücü profili ve merak edilen başka birçok konu firma yetkilileri tarafından aydınlatılıyor. Fuarı ziyaret eden genç mühendisler, sektörler ve firmalar ile ilgili detaylı bilgi edinip ilk elden özgeçmişlerini paylaşma fırsatı yakalıyor, kariyerleriyle ilgili önemli kazanımlar sağlıyor.

Sizi Bekleyen Etkinlikler

Tea&Talk

Yöneticilerin; genç yeteneklerle doğrudan iletişim kurması için, Vodafone Park localarında samimi bir etkileşim ortamı yaratılıyor.

Atölye (Workshop) & Örnek Olay (Case Study) Çalışmaları

Firmaların belirlediği konulara ilgi duyan öğrenci ve mezunların katılımıyla Atölye Çalışmaları düzenleniyor. Pek çok yeni fikrin tartışıldığı beyin fırtınaları ve farklı uygulamalar için interaktif bir network ortamı oluşturuluyor. Örnek olay çalışmaları ile gerçek bir konu veya sorun ile ilgili grup çalışmaları yaparak kısa zamanda büyük etki bırakan ve çözüm alternatifleri üreten oturumlar düzenleniyor.

Etkinlik ücretsizdir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için ilgili linki ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Uğur Can Dilsiz

Caz Tutkunu- Gazi Üniversitesi/İktisat Öğrenci Kariyeri Editörü E-mail: ugurcandilsiz@ogrencikariyeri.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir