Büyük Hayalleri Olanlar Buraya; Workup!

   İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu ve Kolektif House tarafından yürütülen Workup girişimcilik programıyla, girişiminizi büyütmenize yardımcı olunuyor. Girişimcileri, ihtiyaç duydukları alanlarda destekleyerek hızla büyümelerine yardımcı bir program.

IMG_5364

Neden Workup?

Workup’a dahil olan girişimcilerin Kolektif House üyeliği de oluyor. Levent’teki ofisinde kapı komşun olacak yatırımcılar, yatırım ağları ve aynı yollardan geçmiş, başarılı startup’larla her an iş bağlantıları kurabilirsin. Üstelik tüm Workup partnerlerinin sunduğu hizmetlerden ve Kolektifli olmanın tüm ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

IMG_5366

Teknoloji odaklı girişimine; iş fikri geliştirme, yalın girişimcilik metotları, araştırma ve müşteri geliştirme, ekip kurma ve yönetme, hukuk, finans ve muhasebe, pazarlama ve sunum teknikleri, satış ve pazarlama eğitimleri, mentor ve teknik danışmanlık desteği veriyoruz. Girişiminin hızlanmasını destekleyen eğitimlerin yanı sıra, Kolektif etkinlikleriyle çalışmayı eğlenceli kılıyor.

IMG_5365

Bir tohumun filizlenmesi, bir hayalin daha gerçekleşmesi için tasarlanan Workup programına katılmak isteyenler buradan ayrıntılı bilgiye ulaşıp başvurabilirler.

KAYNAK

Adem Aydın

Marmara Üniversitesi , işletme 2. Sınıf öğrencisi ve Unicef Türkiye yüz yüze aktivisti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir