Öğrenci Kariyeri Üniversite öğrencileri için her konuda önemli olan gelişmeleri hızlı bir şekilde öğrencilere sunmak amacıya 2013 yılında bir haber portalı olarak kurulmuştur.

Öğrencilere yönelik; Güncel Haberler, Yarışmalar, Meslek tanıtımları, Kampanyalar, Yeni mezun iş ilanları, Burs duyuruları, Sertifika programları, Staj duyuruları, Etkinlikler, Kariyer Örnekleri/Fırsatları ve örnek olacak girişim haberlerinin paylaşıldığı sosyal ve djital bir platformdur.

2015 yılı itibari ile sosyal medya ve djital gücünü sahaya indiren Öğrenci Kariyeri, üniversitelerde iş birliği yaptığı öğrenci kulüpleri ile seminerler, etkinlikler organizasyonları yapmaktadır.

2016 yılı itibari ile anlaşmış olduğu şirketlerle PR çalışmaları, İşveren Marka Yönetimi ve Kampüs Gerilla Pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. 2016 Haziran ayında gelişimini ve tasarımını tamamladığı Öğrenci Kariyeri İOS ve Andorid Mobil Uygulama ile öğrencerin bilgilerine ve ilgilerine göre olan gelişmeleri öğrencinin cebine kadar indirmiştir.