Öğrenci Kariyeri Banner

Global CEO Andre Lacroix 100 Yetenekle Buluşmak İçin Türkiye'ye Geliyor!

Global CEO Andre Lacroix 100 Yetenekle Buluşmak İçin Türkiye'ye Geliyor!

Dünya lideri kuruluşlarda 30 yılın üzerinde deneyime sahip başarılı iş insanı ve CEO Andre Lacroix, 100 yetenekle buluşmak için Türkiye'ye geliyor!

Benzersiz liderlik yaklaşımını otuz yılı aşkın bir süredir Ernst & Young, Colgate Palmolive, PepsiCo, Burger King, Euro Disney, Inchcape ve Reckitt Benckiser gibi dünya lideri kuruluşlarla oluşturmuş olan Intertek Group'un CEO'su André Lacroix, kendi deneyimlerini aktarmak için genç yeteneklerle bir araya geliyor.

Bugünün ve yarının liderleri için, her zamankinden daha iyi liderler olma yolunda durup düşünmeleri ve kendilerini yeniden keşfetmeleri için heyecan verici bir fırsat sunan bu etkinliğe katılarak liderlik hakkında merak ettiğiniz her şeyin yanıtını bir FTSE 100 CEO'sundan alabilirsiniz.

Andre Lacroix Kimdir?

Merkezi İngiltere Londra'da bulunan bir güvence, denetim, ürün testi ve belgelendirme şirketi olan Intertek'in CEO'su olan Andre Lacroix, kariyerine başladığı 1983 yılından beri dünyaca ünlü birçok firmada üst düzey pozisyonlarda yer alarak benzersiz deneyimler elde etmiştir. 

2015 yılından beri Intertek'in CEO'luk görevini yürüten Lacroix, 30 yılı aşkın sürede elde ettiği deneyimleri ve liderlik kazanımlarını aktarmak için siz değerli öğrencileri bir öğleden sonra buluşmasına davet ediyor.

Etkinlikte Sizi Bekleyenler:

  • Geleceğin dünyasında lider olabilmek için nelere sahip olmanız gerektiği,
  • Küresel kuruluşlara rekabette üstünlük sağlamak için nasıl ilham verebileceğiniz,
  • Gerçek anlamda müşteri odaklı bir organizasyonu nasıl yaratabileceğiniz gibi birçok sorununun yanıtını bir FTSE 100 CEO'sundan yüz yüze alabilirsiniz.

1 Şubat tarihinde Boğaziçi Üniversitesi Demir Demirgil Salonu'nda gerçekleşecek olan ve yalnızca 100 kişinin katılım sağlayabileceği bu eşsiz etkinlikle 'Liderliğin Ruhunu' keşfetmek için siz de yerinizi almak isterseniz hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

  • Yer: Boğaziçi Üniversitesi - Demir Demirgil Salonu
  • Saat: 14:00 - 15:00
  • Tarih: 1 Şubat 2023

Başvur


Tuğba Duman

Öğrenci Kariyeri'nde Şef Editör

0 Yorum

Yorum Yap

😄

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.