Anadolu Isuzu Savunma Sanayi Proje Stajyeri

24 Kasım Salı

10:30 / 15:30

Etkinlik Görseli

Anadolu Isuzu Savunma Sanayi Proje Stajyeri

24 Kasım Salı günü beraberiz

Etkinlik Hakkında

Anadolu Isuzu olarak; Ders programını organize edebilen üniversitelilere, 6 ay süreyle Isuzu’da gerçek çalışma deneyimini yaşatabilmek için Savunma Sanayi Proje Stajyeri arayışı ile yola çıktık. Sen de aşağıda yer alan genel niteliklere sahipsen ve kariyerine Savunma Sanayi alanında yön vermeyi planlıyorsan deneyim dolu bu yolculuk için başvurunu bekliyoruz!

Genel Nitelikler

  • Üniversitelerin Makine, Endüstri veya İşletme Mühendisliği son sınıf öğrencisi olan,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Savunma Sanayi alanında kariyer hedefleyen,
  • İletişimi kuvvetli ve öğrenme arzusu olan,
  • Takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı,
  • Sorumluluk sahibi ve detaylara önem veren,
  • Haftanın minimum 3 günü staja devam edebilecek,
  • İstanbul, Gebze, Kocaeli bölgesinde ikamet eden,

İş Tanımı

  • Savunma sanayi süreçlerini inceleme ve iyileştirme.
  • Yeni süreçlerin ortaya konması çalışmalarına destek olmak.

Organizatör

Anadolu Isuzu

Türkiye’de ticari araç üretimine 1984’te başlayan Anadolu Isuzu, o tarihten itibaren Anadolu Grubu, Isuzu Motors Limited ve Itochu’nun kamuya açık ortaklığı olarak faaliyetlerini ve üretim portföyünü genişletmektedir. Otomotiv sektörünün ticari araç segmentine odaklanan Anadolu Isuzu güçlü bir ürün gamı, etkin satış sonrası hizmetleri ve yaygın bir bayi ve servis ağına sahiptir. Kamyon, hafif kamyon, midibüs, otobüs ve pick-up da Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olan Anadolu Isuzu ihracat pazarlarındaki iddiasını sürdürmektedir.

Ticari araçların imalatının yanı sıra pazarlamasıyla da faaliyet gösteren şirket, Kocaeli’deki 300 bin m2’lik fabrikasında tek vardiyada yıllık 19 bin adetlik üretim kapasitesine sahiptir. Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikası, Isuzu’nun tüm dünyayı kapsayan faaliyet ağında kamyon, pick-up ve otobüs üretiminde en yüksek kalite ve üretim standartlarını garantileyen Isuzu Manufacturing Management (IM: Isuzu Monazakuri) sertifikasına sahip olan, Japonya’nın Asya dışındaki tek tesisidir. Türkiye’de 29 satış noktası ve 99 servis noktası ile müşterilerine hizmet veren Anadolu Isuzu, ihracat faaliyetlerinde distribütör işbirlikleri yaparak 33 distribütör ve 42 ülkeye ulaşmıştır. 2019 sonunda 25 yıllık geçmişinin en büyük ihracat cirosuna ulaşan Anadolu Isuzu, aynı yıl 16. kez üst üste midibüs ihracat şampiyonu olmuştur.


Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.