Yurtdışı Hayali Olanlar İçin: Yurtdışı Kariyer Sohbetleri İstanbul’da Sizleri Bekliyor

Daha iyi bir kariyer ve gelecek için hepimizin “Bir gün yurtdışı, mutlaka…” düşüncesi hayallerimizi süslemekte.  Yurtdışı fırsatları diye internette bir arama yaptığımızda binlerce sayfa ve kurum, yüzlerce fırsat başlıklarıyla karşımıza çıkıyor ancak hangisini seçmeliyiz? En iyi yolu bize hangi şirket gösterebilir, neler sunabilir? Hangi ülkenin, bizler için nasıl avantajları mevcut?

uks3

Her ne kadar görmezden gelmeye çalışsak da öncelikli olarak dil engelimizi ortadan kaldırıp “Anlamadığım yerde hocaya Türkçe soru sorarım.” rahatlığında olmayacağımız, konfor alanımızdan çıkıp kendimizi zorlayacağımız bir yola çıkmamız gerekiyor. Peki bunu nasıl yapacağız?

English-language-bookshelf-image

Türkiye’nin en deneyimli yurtdışı danışmanlık firması Atlas Yurtdışı Eğitim, sizlere yurtdışı dil eğitimi konusunda bir kariyer sohbetine bekliyor.

Atlas Yurtdışı Eğitimin destekleriyle beraber, İstanbul’da güzel bir kafede, samimi bir ortamda üniversite öğrencilerinin Atlas Yurtdışı Eğitim şirketinden yetkili kişilerce bir araya geleceği Yurtdışı Kariyer Sohbetleri etkinliğimiz 15 Aralık’ta sizleri bekliyor. Başvuruların yoğun olacağını tahmin ettiğimiz etkinliğimizin katılımcı sayısı 15 kişiyle sınırlandırılacaktır. Bu sebeple, formu en iyi şekilde doldurmayı unutmayın. 😊 Etkinliğimiz ücretsizdir.

konferans-2017

Yurtdışı Kariyer Sohbetleri’nde neler konuşulacak?

-Yurtdışı dil eğitiminde avantajlı ülkeler,

-Sunulan Programın İçeriği

-Yurtdışı dil eğitiminde çalışmaya imkan sunan ülkeler,

-Ülkenin dil konusundaki başarısı

-Şehir mi dil eğitimi mi?

-Size uygun olan ülke hangisi?

-Dil eğitiminden sonra o ülkeye yerleşme imkanları

Atlas Yurtdışı Eğitimle büyük tecrübeler edinmiş öğrencilerden geri dönüşler:

-Londra’da 3 aylık dil eğitimini St. Giles International dil okulunda tamamlayan Ezgi Deniz: “İlk aradığım günden itibaren ve Londra’da bulunduğum süreç boyunca her zaman irtibat halinde olduk. Asla unutmayacağım 3 aylık Londra maceramdaki desteklerinden dolayı Atlas Ailesine özellikle Didem Çubukçu Temiz Hanım’a çok teşekkür ediyorum.”

Adalet Tuna: Ben İngiltere’de, Bristol English Language Center okulunda 9 hafta boyunca eğitim aldım. Okulun eğitim sistemi çok kaliteli ve de öğretmenler inanılmaz sıcakkanlı.Hala öğretmenlerimle mümkün olduğunca görüşmeye çalışıyorum. Okulda dersler inanılmaz zevkli ve de öğrenilmesi gereken şeyler aktivitelerle  dolu bir şekilde öğreniliyor. Bu sayede okula 10 üzerinden 10 verebilirim.

Alper Tutan: Avustralya’nın Brisbane şehrinde bulunan Shafston College okulunda 6 ay İngilizce eğitimi aldım. Tamamen dil eğitimine odaklanılması ve öğrenilenlerin günlük yaşamda pratiğe dönüşmesi açısından yurtdışında eğitim almak avantajlı bir durum. Danışman firmam Atlas’tan, gittiğim şehir Brisbane’dan ve eğitim aldığım okul olan Shafston College’den çok memnun kaldım. Kesinlikle göz korkutacak bir durum yok, anlattığım her şeyin yapılabilirliği burada cümlelere dönüşmesi kadar kolay şeylerdir.

Başvuru sürecimiz sona ermiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Armoni Bayar

Vice President at ÖğrenciKariyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir