Yurtdışına Gideceksen Neden Bursla Olmasın? 😎

Merhaba sevgili okur, yurtdışına gitme fikrin var değil mi hep? Biz de diyoruz ki bursla gitmek varken kendini neden yoruyorsun? 😎 Unutma, elimizdeki fırsatların birçoğunu bilmemekten kaçırırız!

Somut adımlarını at ve Akare Yurtdışı Eğitim Fuarlarına katıl. Tamamen ücretsiz olan bu fuarlara Dünya’nın en prestijli dil okulları ve üniversiteleri katılıyor ve bu fuara özel burs ve indirimlerle ayağına geliyorlar!

Seni Akare’de neler mi bekliyor?
-Türk Hava Yolları’ndan hediye uçak bileti kazanma şansı,
-10 kişiye ücretsiz IELTS ve 10 kişiye PTE Academic giriş hakkı,
-Hediye eğitimler,
-Sertifikalı seminerler,
-Burs fırsatları,
-Fuara özel indirimler,
-American Life Dil Okulu’ndan 10 kişiye 2 kur dil eğitimi,
-faydaliegitimler.com kurucusu Murat Erdör’den hediye eğitim kazanma şansı,
55eaefd4f018fbb8f8a0434d

Yurtdışı hayallerini arkadaş ortamlarında anlatmaktan sıkılmadın mı? Eğer sen de tüm dünyada kabul gören bir diploma sahibi olmayı, uluslararası bir kariyer imkânı yakalamayı ve her şeyden önce Dünya vatandaşı olmayı istiyor, ancak nereden başlayacağını bilmiyorsan, seni de Akare Yurtdışı Eğitim Fuarlarına bekliyoruz. Hemen ücretsiz online davetiyeni al!

Bursla yurtdışı mümkün! Sadece eksik bilgin olabilir 🙂 Hollanda ve Almanya’nın eğitim büroları Nuffic Neso ve DAAD’ın yanı sıra, Study in Sweden yetkilileri de bu fuarda senin tüm sorularını yanıtlamak ve en uygun yolu sana göstermek için standlarında bekliyor olacaklar!

5-1024x683-768x512

Ayrıca Konsolosluk çalışanları, PTE, IELTS, ETS – TOEFL® gibi prestijli dil sınav merkezi temsilcileri, eğitim danışmanları ve birçok ülkede şubeleri bulunan dil okulu grupları temsilcileri ücretsiz seminerler ile seni yurtdışı eğitim için ihtiyacın olan birçok konuda bilgi sahibi edecek.

Fuara katılanlara her zamanki gibi sürprizlerimiz de var! 5 kişi Türk Hava Yolları’ndan yurt dışı gidiş-dönüş uçak biletleri kazanma şansı! 10 kişiye ücretsiz IELTS ve 10 kişiye PTE Academic giriş hakkı ve faydaliegitimler.com kurucusu Murat Erdör’ün sunumuna katılan herkese ücretsiz eğitim hediye!
Ayrıca fuarımızda sertifikalı seminerler de yine sizi bekliyor.
6-1-768x512

Hepsine ek olarak fuarımıza katılan okulların etkinliğe özel indirim ve burslarını kaçırmamak için sen de Akare Yurtdışı Eğitim Fuarı’nda aramızda ol.

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Takvimi:
9-10 Mart İstanbul Harbiye Hilton Otel: 13:00 – 18:00
11 Mart İstanbul Bostancı Dedeman Otel: 15:00 – 20:00
13 Mart Ankara JW Marriott Otel: 15:00 – 20:00
15 Mart İzmir Hilton Otel: 15:00 -20:00

Ücretsiz online davetiye için hemen tıkla!

Armoni Bayar

Vice President at ÖğrenciKariyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir