Üniversiteyi Üniversiteliye Sor!

ÖğrenciKariyeri Ailesi olarak bu zorlu kayıt  döneminde arkadaşlarımızın yanındayız. Ailemiz üyeleri üniversitelerine ait sorularınızı sizler için cevaplayacak. Tek yapmanız gereken aşağıdaki listede yer alan üniversitelerden soru sormak istediğinizi seçip ilgili mail adresine sorularınızı göndermek.

 

Üniversiteler Mail Adresi
Adnan Menderes Üniversitesi adu@ogrencikariyeri.com
Akdeniz Üniversitesi akdeniz@ogrencikariyeri.com
Ankara Üniversitesi ankara@ogrencikariyeri.com
Bahçeşehir Üniversitesi bahcesehir@ogrencikariyeri.com
Bilgi Üniversitesi bilgiuni@ogrencikariyeri.com
Bilkent Üniversitesi bilkent@ogrencikariyeri.com
Boğaziçi Üniversitesi bogazici@ogrencikariyeri.com
Bursa Uludağ Üniversitesi uludag@ogrencikariyeri.com
Celal Bayar Üniversitesi cbu@ogrencikariyeri.com
Çukurova Üniversitesi cukurova@ogrencikariyeri.com
Doğuş Üniversitesi dogus@ogrencikariyeri.com
Dokuz Eylül Üniversitesi dokuzeylul@ogrencikariyeri.com
Erciyes Üniversitesi erciyes@ogrencikariyeri.com
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ogu@ogrencikariyeri.com
GATA gata@ogrencikariyeri.com
Gazi Üniversitesi gazi@ogrencikariyeri.com
Giresun Üniversitesi giresun@ogrencikariyeri.com
Hacettepe hacettepe@ogrencikariyeri.com
Haliç Üniversitesi halic@ogrencikariyeri.com
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi suleymandemirel@ogrencikariyeri.com
İstanbul Arel Üniversitesi arel@ogrencikariyeri.com
İstanbul Aydın Üniversitesi aydin@ogrencikariyeri.com
İstanbul Teknik Üniversitesi itu@ogrencikariyeri.com
İstanbul Üniversitesi istanbuluni@ogrencikariyeri.com
Karabük Üniversitesi karabukuni@ogrencikariyeri.com
Karadeniz Teknik Üniversitesi ktu@ogrencikariyeri.com
Kırıkkale Üniversitesi kku@ogrencikariyeri.com
Kocaeli Üniversitesi kocaeliuni@ogrencikariyeri.com
Koç Üniversitesi koc@ogrencikariyeri.com
Marmara Üniversitesi marmara@ogrencikariyeri.com
Mef Üniversitesi mef@ogrencikariyeri.com
Mustafa Kemal Üniversitesi mku@ogrencikariyeri.com
Niğde Üniversitesi nigdeuni@ogrencikariyeri.com
ODTÜ odtu@ogrencikariyeri.com
Pamukkale Üniversitesi pau@ogrencikariyeri.com
Sakarya Üniversitesi sau@ogrencikariyeri.com
Selçuk Üniversitesi selcukuni@ogrencikariyeri.com
TOBB tobb@ogrencikariyeri.com
Trakya Üniversitesi trakyauni@ogrencikariyeri.com
Yeditepe Üniversitesi yeditepe@ogrencikariyeri.com
Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ybu@ogrencikariyeri.com
Yıldız Teknik Üniversitesi ytu@ogrencikariyeri.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir