Üniversite Öğrencileri TEB’de 1 Gün Geçirdi

TEB, bilgi teknolojileri alanında eğitim gören öğrencileri ”TEB’de 1 Gün” etkinliği kapsamında Dudullu Genel Müdürlüğü’nde misafir etti.

Keyifli bir kahvaltı ile başlayan etkinlikte genç misafirler TEB İnsan Kaynakları ve IT yöneticileri ile sohbet etme, IT Grubunu yakından tanıma fırsatı buldular.

IT Grubunun sosyal aktivitelere olan yoğun katılımı misafirleri şaşırtırken, en çok ilgilerini çeken konulardan biri TEB’de inovasyon konusunda yapılan çalışmalar oldu.teb_de_1_gun_1

Kahvaltı sonrasında öğrencilerle ofis gezisi yapıldı. Ofis gezisi sırasında departmanların işleyişleri hakkında özet bilgiler aktarıldı. Çalışanların öğrenciler ile eğlenceli sohbetleri görülmeye değerdi.

teb_de_1_gun_2

Şirket gezisi sonrasında öğrencilere IT departmanının yapısı ve görev tanımları hakkında bilgi verildi. Katılımcılar öğrenimlerine devam ederken de bu pozisyonlarda yarı zamanlı olarak çalışabileceklerini öğrendiler.

TEB’in öğrencileri bu denli sıcak bir şekilde ağırlamasının yanı sıra sorulan sorulara açık ve net bir şekilde cevap vermesi oldukça beğeni topladı. Üniversite öğrencilerinin oldukça memnun kaldığı bu etkinliğin devamını merak ve heyecanla bekliyoruz.

TEB’i takip etmeye devam edin ve bir sonraki etkinliğe katılma fırsatını yakalayın.

TEB Kariyer | Facebook | Twitter | Instagram | Linkedin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir