Üniversite Hayatınızda İndirdikçe Kazanacağınız Uygulamalar!

Bence aslında üniversite hayatı artık çok kolay, belki bir 10 – 15 sene ya da  daha öncelerinde üniversite okumak zordu, maddi anlamda değil tabii. Mesela internetin bu kadar yaygın, sık ve aktif kullanılmadığı zamanlarda, gidilecek şehir nasıl, nerede kalınır, bölüm bana uygun mu, okursam ne olurum acaba, üniversite iyi mi, hocalar nasıl, şehir beni sıkar mı ben yapabilir miyim acaba, hatta büyük bir merakta  ya bu büyükler öğrenci evi deyip duruyor; ama nasıl ki bu öğrenci evi dilden düşmüyor?

Gelin şimdi size tam da yeni sezonda tercih zamanları yaklaşmışken bir kaç küçük öneri ve bir de çok BÜYÜK bir yardımımız olacak 🙂

1- İndir Kazan

Günümüzde bir mobil uygulama tasarlayarak para kazanabilirsiniz. Peki ya bir mobil uygulamayı kullanarak para kazanabilmeye ne dersiniz? indirkazan.net bu konuda müşterisinin yüzünü güldürüyor!

Uygulamadan Para Kazanma Çeşitleri:

– Uygulama açıldığında günlük olarak kullanıcıya bir miktar bonus gönderilir.

– İndir Kazan – Bu alanda yer alan uygulamalar indirildikten sonra uygulama üzerinden onaylanılır ve bunun karşılığı miktar üye hesabına geçer.

– Yorumla Kazan – Bu alanda yer alan uygulamalar indirildikten sonra, yorumlanarak 5 yıldız verilir ve uygulama üzerinden onaylanılır ve bunun karşılığı miktar üye hesabına geçer.

– Oyna Kazan – Bu alanda yer alan uygulamalar indirildikten sonra, belli bir süre kullanılır (3 dk gibi) ve bunun karşılığı miktar üye hesabına geçer.

– İzle kazan – Bu alanda üye reklam videoları izleyerek para kazanabilir.

 Kazançlar her ayın ilk haftası üyelerin banka hesabına, hesabı yoksa da telefon numarası üzerinden cepbank ile ödeme gönderilir.

Min. ödeme tutarı 20 tldir.

Uygulama Sitesi:

https://indirkazan.net

Uygulama Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tf.indirkazan

Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/indirkazan

2- Lecture Notes

lnotes

Kalemle yazmaktan bıktıysanız, defterde not tutmayı sevmiyorsanız sizin için geliştirilmiş bir not defteri uygulaması.

3 – Konuşma ve Ses Kayıt – ASR

lses

Derslerde limitsiz ses kayıtları yapabileceğiniz ve çalışırken çok işinize yarayabilecek, sizi büyük bir yükten kurtaracak bir uygulama.

4 – My Study Life

My-Study-Life-Android-app

 

My Study Life uygulaması ile hem okul programınızı hem de sınavlar, ödevler ve ders programlarınızı oluşturabilirsiniz.

5- BÜYÜK YARDIM

lise_mentorluk_programi

Kısaca Nedir?

Yukarıda verdiğim uygulamalar size üniversite hayatınızda yardımcı olacak ufak uygulamalardı. Bu yazının asıl olayı ve önemli noktası ise büyük bir uygulama, Üniversite hayatına hazırlanırken kafanızdaki tüm soru işaretlerini gidermek için düşünülmüş. Mesela üniversiteye gitmeden önce aklınızda olan tüm soruları sorabilirsiniz. Gideceğim şehir nasıl? Bölümün hocaları iyi mi? Evde mi kalmalıyım yoksa yurtta mı? Bunlar aslında benim tercihlerim sırasında çok kararsız kaldığım, merak ettiğim sorulardı; bunların yanında aklınıza ne gelirse hepsini direk olarak sizle ilgilenen bir kişiden öğrenebilirsiniz.

İlk olarak ilgili habere ve gerekli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Özgün İçerik: Eren İleri

Eren İleri

Oyunlara bağımlı, Teknoloji'ye ilgili (çok) Yeni Medya Öğrencisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir