Tüm Heyecanıyla Meducation Talks 2 Sizi Bekliyor!

Geçen sene yine Nisan ayında, Medipol Üniversitesi Kavacık Kampüsü’nde IEEE Medipol Öğrenci Kolu ve ÖğrenciKariyeri ortaklığında gerçekleştirilen Meducation Talks o kadar çok beğenildi ve hakkında o kadar uzun konuşuldu ki, bir sene nasıl bu kadar çabuk geçti hiç anlayamadık!

Diğer üniversite etkinliklerine kıyasla, her bir oturumunun ayrı bir renkte geçtiği ve gelen öğrencilere sadece birkaç saat içinde yepyeni bakış açıları katan bu güzel etkinliğe göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için sizlere tekrardan teşekkür ediyoruz. 🙂

13096330_617315858427741_6069138450969117083_n

Sizlerden aldığımız harika geri dönüşlerden sonra boş durmadık ve Meducation Talks 2’nin müjdesini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

Geçen sene Meducation Talks’ta neler olmuştu? 

Etkinliğimizde üniversite öğrencisi arkadaşlarımız farklı sektörlerden tecrübeli isimleri dinleyerek bu alanlar üzerine bilgi sahibi oldular ve merak ettiklerini tecrübeli isimlere yönelterek bilgi aldılar. Hizmet Sektörü alanında Türkiye’nin en güçlü hizmet markalarından biri olan THY‘yi ağırladık ve THY’nin teknik eğitim başkanı sayın Dr. Mahmut Demirkan bizlerleydi. Bir diğer oturumumuzda Üretim Sektörü alanında Dünyanın en güçlü otomotiv üreticilerinden Mercedes-Benz’den Dijital Pazarlama Uzmanı Sayın Burak Sıraç, Sağlık Sektörü alanında Medipol Üniversitesi’nden sayın Asist. Prof. İlker Köse ve E-Ticaret alanında en güçlü e-ticaret sitelerinden biri olan n11.com’dan Marka Pazarlama Müdürü Ömürden Sezgin bizlerleydi.

ChDEBpqW0AA1nxB

Her bir oturum o kadar eğlenceli ve verimli geçti ki, son oturumda bile etkinlik salonunda boş yer bulmak mümkün olmadı. 🙂 Geçen seneki etkinliğimiz ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Bu harika etkinliği kaçırdıysanız üzülmeyin! Çünkü Meducation Talks 2 sizleri bekliyor!

Peki Meducation Talks 2’de Oturumları Renklendirecek Konuşmacılarımız Kimler?

Siemens Healthineers’dan İleri Tedavi Cihazları Ülke Lideri Mehmet Ayçin.
Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Ayçin, Siemens Healthineers şirketinde 2002 yılından beri çeşitli pozisyonlarda yer aldı.

Garnizon Bilgi Güvenliğin kurucusu ve Sızma Testi Uzmanı (Halk arasında beyaz şapkalı hacker) Alper Başaran.

Bilkent Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü mezunu olduktan sonra Atılım Üniversitesi’nde MBA yaptı. Garnizon Bilgi Güvenliği şirketinde müşterilerinin siber güvenlik risklerini ortaya çıkartıp yönetmelerini sağlıyor. Siber Savaş Cephesinden Notlar isimli kitabın yazarı.

Microsoft Türkiye’den Windows 8 ve Azure Bulut Platformu Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Lideri Gökşin Bakır.

Boğaziçi Üniversite’sinden mezun olduktan sonra Alberta Üniversite’sinde Bilgisayar Bilimleri eğitimi aldı. 2002 yılından beri Microsoft Türkiye’de çalışıyor.

General Electric Healthcare’den Pazarlama Direktörü Gözal Berksu Karaibrahimoğlu ve Ultrason Cihazı Satış Müdürü Bertay Fişekçi.

Bertay Fişekçi, İTÜ’den Elektronik mühendisi olarak mezun oldu. 20 yıldır tıbbi cihazlar alanında çalışıyor, bu alanda nükleer tıp, PET/CT, ultrason, radyoterapi cihazlarının ürün uzmanlıkları, ürün yöneticiliği ve satış müdürlükleri gibi görevlerde bulundu.

Gözal Berksu Karaibrahimoğlu, Boğaziçi Üniversitesi’nden sonra Oxford Üniversitesi’nde MBA yaptı. 2013 yılından beri General Electric şirketinde çalışıyor.

medu_afis

 

Etkinlik ücretsiz ve sertifikalı olacak. Kayıt olmak için tıklayınız

Kaçırılmayacak birçok sürpriz 13 Nisan Perşembe günü sizi bekliyor olacak! Saat 12:00′da Medipol Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi Güney (Yeni) Kampüsü Konferans Salonu‘nda görüşmek üzere 🙂

Adres: Kavacık Mah. Ekinciler Cad. No.19 Kavacık Kavşağı – Beykoz 34810 İstanbul

 

Armoni Bayar

Vice President at ÖğrenciKariyeri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir