TEB'de 1 Gün'e Davetlisin!

Bilgi Teknolojileri alanında meraklıysan ve ileride bu alanda çalışmalar yapmak istiyorsan tam sana göre bir etkinliğe katılmaya ne dersin?

Türk Ekonomi Bankası (TEB) bu alanda kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciler için yarım günlük bir etkinlik organize ediyor. Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Teknolojileri, Elektrik & Elektronik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği alanlarında okumakta olan bir öğrenciysen bu etkinlik tam sana göre.

teb_afis_2

Etkinlik Saati: 10:00 - 12:30
Etkinlik Yeri: TEB Dudullu Genel Müdürlük
Etkinlik Programı;

  • Bilgi Teknolojileri yönetim kadrosu ile Sabah Kahvaltısı,

  • TEB Dudullu Kampüsü Turu,

  • Bölüm tanıtım sunumları,

  • Soru – Cevap Seansı


Ulaşımla ilgili not: Avrupa Yakası’ndan gelecek katılımcılar, saat 09:00’da aşağıdaki adreste bulunan Gayrettepe’deki TEB binasının önünden kalkan ring servisimizi kullanabilirler.
Gayrettepe Mah. Yener Sok. No:1 Kat: 2+3 Beşiktaş 34349 İstanbul (Point Hotel karşısında yer almaktadır.)KONTANJANLAR DOLDUĞU İÇİN BAŞVURU SÜRECİ TAMAMLANMIŞTIR.
İlginizden dolayı teşekkür ederiz.


*Unutmadan bir not ekleyelim istedik. Bu tarz etkinlik ve programları sizlere duyurmaya devam edeceğiz. Anında haberdar olmak ve takip edebilmek istiyorsan mobil uygulamamızı cep telefonuna kurman yeterli. Mobil uygulama indirme adresimize ulaşmak için tıklayın.

Yazar

Öğrenci Kariyeri

Öğrenci Kariyeri yazarlarından Öğrenci Kariyeri..

0 Yorum

Yorum Yap

Bültenimize kayıt olun!

Güncel haberleri takip etmek için bültenimize kayıt olun, böylece daima güncel bilgilerle donanmanıza yardımcı olabilelim.